Will.i.am Akıllı Saatini Haftaya Tanıtacak

Ünlü müzisyen Will.i.am bu kez yeni bir şarkıyla değil bir akıllı saat ile gündemde. Pop müziğin ünlü isminin akıllı saati haftaya tanıtılacak.
15 Ekim 2014 19:21
Will.i.am Akıllı Saatini Haftaya Tanıtacak
Bir pop müzik ikonu haline gelen Will.i.am, şimdi de teknoloji dünyasına damga vurmaya hazırlanıyor. Ünlü şarkıcı önümüzdeki hafta içerisinde akıllı saatini tanıtacağını duyurdu.
 
Normalde Temmuz ayında tanıtılması beklenen Will.i.am akıllı saatin açıklanmayan sebeplerden dolayı geciktiği belirtilmişti. Anlaşılan o ki bu gecikmeye sebep olan sorun her neyse ortadan kaldırıldı ve bu cihaz için geri sayım başladı.
 
 
Bu saatin tüm teknik özellikleri bilinmiyor ama, Bluetooth, Wi-Fi bağlantıları, Facebook, Instagram ve Twitter uygulamaları saatte kesinlikle yer alacak. Saatin daha ne gibi özellikleri olduğunu ise zaman gösterecek.
technolabs
3069
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
  • Xiaomi De Patladı!Xiaomi De Patladı!
    Akıllı telefon patlama haberlerine bir yenisi daha eklendi. Şimdi ise Xiaomi Redmi Note 4 sim kart takılırken patladı. İşte o gürüntüler...
  • Jeff Bezos, Bill Gatesi Geride Bıraktı!Jeff Bezos, Bill Gates'i Geride Bıraktı!
    Uzun süre dünyanın en insanı unvanını elinde bulunduran Bill Gates, artık dünyanın en zengin insanı değil. Bu koltuğun sahibi artık Jeff Bezos. İşte…
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama