WhatsApp'ta Yeni Dönemi!

WhatsApp, yeni özelliği ile adından söz ettireceğe benziyor. Bu yeni özelliği ile kurumsal firmalara hizmet vermeye başlayacak. İşte haberin detayı.
12 Ocak 2017 19:37
WhatsAppta Yeni Dönemi!
Neredeyse her dört kişiden üçü popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ı aktif olarak kullanıyor. WhatsApp yetkililerinin almış olduğu karar ile birlikte mesajlaşma uygulamasını işletmeler için geliştiriyor.
 
Popüler mesajlaşma uygulamasını kurumsallaştırmak isteyen yetkililer, WhatsApp'ın yeni özelliğiyle beraber şirket çalışanlarının birbirleri arasında daha rahat bir şekilde haberleşmelerine olanak sağlayacak.
 
WhatsApp, Slack ve Microsoft Team'e rakip oluyor!
 
WhatsApp Enterprise, ile gelen yeni özelliklerle WhatsApp, Slack ve Microsoft Team'e rakip olarak büyük bir darbe vurmak istiyor.
 
Şu anlık beta aşamasında olan bu özellikle WhatsApp, Slack ve Microsoft Team uygulamalarının dikkat çeken özelliğini kullanıcılarına sunmayı hedefliyor. 
 
Beta sürümü ile birlikte iş platformuna özel yenilikler getiren yetkililer, çalışanların aralarında daha rahat ve kolay bir şekilde organize olmaları adına önemli bir adım atarak Microsoft Team ve Slack uygulamasına alternatif olacak.
 
İlk önce iOS kullanıcılarına beta olarak sunulacak bu özellik daha sonra Android kullanıcıları için sunulması bekleniyor.
 
Şimdilik WhatsApp yetkilileri tarafından resmi bir açıklama yapılmasa da, ilerleyen günlerde gerekli açıklamanın yapılması bekleniyor.
 
shiftdelete
Etiketler : iOS , Microsoft Team , Slack , Whatsapp
448364
Bu haberler ilginizi çekebilir