WhatsApp'ta Numara Değiştirme Artık Çok Daha Kolay!

WhatsApp, numara değiştirme konusuna el attı. Yapılan yeni güncelleme ile kullanıcılar artık çok daha kolay bir şekilde numaralarını değiştirecek...
16 Ekim 2017 16:09
WhatsAppta Numara Değiştirme Artık Çok Daha Kolay!
Telefon numaranızı farklı nedenlerle değiştirmek isteyebilirsiniz. Yeni aldığınız numarayı kullanmaya başladığınızda karşılaşacağınız sorun, bağlantı kurduğunuz kişilerle yeni numara bilginizi paylaşmak olacaktır. Bu zamana kadar numara değiştirdikten sonra tek tek herkese mesaj atmak gerekiyordu, ancak WhatsApp bu stresi ortadan kaldıracak güncellemesini duyurdu.  
 
Artık tek bir düğmeye dokunarak, listenizdeki herkese yeni numaranızı söylemek mümkün. Herkesin bu değişiklikten haberdar olmasını istemiyorsanız, otomatik olarak gönderilecek mesajın kimlere ulaşacağını elle seçebiliyorusunuz. Ayrıca dahil olduğunuz bütün grup sohbetlerine otomatik olarak bildirim gönderiliyor.
 
 
Özelliğin, WhatsApp’ın Android için yayınlanan Beta sürümüne geldiğini doğrulayan WABetaInfo ekibi, yakın zamanda iOS testlerinde başlayacağını doğruladı. Eski WhatsApp hesabınızdaki tüm sohbetlerin, bu bilgilendirmeyi yaptığınız vakit yeni numarayı kullandığınız uygulamaya aktarılacağını da belirtelim.
 
WhatsApp'ın normal sürümünde sırasıyla: Ayarlar>>Hesaplar>>Numarayı Değiştir'e giderek numaranızı güncelleyebilirsiniz. Android'de, yalnızca grup sohbetlerine otomatik olarak numaralarınız değişir ancak iOS'ta henüz böyle bir özellik yok. Yakın zamanda son kullanıcıya gelecek güncellemeyle her iki işletim sisteminin kullanıcıları da kolayca numara değiştirebilecekler.
 
webtekno
388510
Bu haberler ilginizi çekebilir