WhatsApp'a Yeni Bir Özellik

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni bir özelliğe kavuşuyor. Peki beklenen bu yeni özellik ne? Detaylar haberimizde...
01 Mayıs 2017 17:30
WhatsAppa Yeni Bir Özellik
Söz konusu iletişim ve haberleşme olduğunda günümüzde klasik telefon konuşmalarının yerini artık, internet üzerinden çalışan mobil uygulamalar almış bulunmakta. Bu mobil uygulamalar arasında şüphesiz açık ara farkla en çok kullanıcısı bulunan WhatsApp, yararlı yeni bir özelliğe kavuşmak üzere.
 
WhatsApp'a yararlı yeni bir özellik geliyor!
 
WhatsApp kullanan birçok kişinin yakından tecrübe ettiği üzere, uygulama içerisindeki sohbet veya gurup listesi uzadıkça ( özellikle en son ki faaliyete göre sıralamanın değişmesinden dolayı ), aradığımız içeriği bulmamız bir hayli zorlaşabiliyor (arama özelliği bulunmasına karşın, çoğu kişinin kaydırarak içerik aramayı tercih ettiği bilinen bir gerçek).
 
 
 
Durum böyle olunca WhatsApp yetkilileri yaşanan bu düzensizliği ortadan kaldırmak ve kullanıcıları daha çok rahat ettirmek adına, uygulamanın “2.17.162” kod adlı Beta sürümüyle beraber “Sohbet Pinleme” özelliğini kullanıcıların beğenisine sundu.
 
 
Yani bu yeni pinleme özelliğiyle beraber kişi en çok kullandığı 3 adet sohbet penceresini, listenin en başına tutturabilecek. Böylelikle bu sohbet pencereleri aktiviteye göre aşağı sıralara kaymayacak. Son olarak, güncellemenin yakın zamanda tüm kullanıcılara ulaştırılacağını da belirtmeden geçmeyelim.
 
 
 
shiftdelete
242501
Bu haberler ilginizi çekebilir