WhatsApp'a Silinebilme Özelliği Geliyor!

Dünyanın en popüler mesajlaşma platformu Whatsapp'a gönderilen mesajları silme özelliği geliyor. Yani yanlışlıkla attığınız mesajları artık silebileceksiniz. İşte detaylar...
15 Nisan 2017 00:02
WhatsAppa Silinebilme Özelliği Geliyor!
Geçen yıl itibariyle WhatsApp'ın "iptal" şeklinde yeni özelliği ortaya çıktı. Bu özelliğe aşina olanlar, temelde kullanıcıların mesajları geri almasını ve silmelerini sağlar. Söz konusu iletinin silinmesi tek taraflı değil, çift taraflı gerçekleşir.
 
@WABetaInfo tarafından atılan bir tweet'e göre, WhatsApp'ın bu özelliği chat istemcisinin web kullanıcıları da bu beceriye sahip. Temelde bu, mobil / web'deki kullanıcılarının aynı özellikleri edinebilecek anlamına gelmekle birlikte, web / masaüstü istemcisinin mobil sürümle uyumlu olacağı anlamını taşıyor. Açıklanan detaylara göre, iptal özelliği, son 5 dakikada gönderilen iletiler üzerinde çalışacak; bu da, daha eski iletileri iptal edemeyeceğiniz anlamına geliyor. Bununla birlikte, henüz web sitesinden kullanmayı beklemeyin.
 
Özelliğin niçin kullanıma sunulduğu hakkında sahibi değiliz, ancak kullanılabilir hale gelmesi uzun sürmeyecektir. Yani kısa süre içinde yeni yetenek yüzünü gösterecektir.
 
webtekno
769324
Bu haberler ilginizi çekebilir