WhatsApp'a Rakip Amozon Anytime Geliyor!

Facebook ve Google'ın ardından Amazon'da kendi mesajlaşma uygulamasını çıkarmak için kolları sıvadı. Amazon Anytime adını alacak olan yeni uygulama WhatsApp ve Messenger gibi sosyal ağlara rakip olacak.
17 Temmuz 2017 13:40
WhatsAppa Rakip Amozon Anytime Geliyor!
Ünlü e-ticaret ve bulut bilişim şirketi Amazon, şimdi de Anytime adını verdiği kendi mesajlaşma uygulamasıyla kullanıcıların karşısına çıkacak. Şirket şimdiden, Amazon Anytime uygulamasının potansiyel özellikleriyle ilgili olarak müşterilerine anket uygulamaya başlamış durumda.
 
Amazon Anytime mesajlaşma uygulaması geliştirme aşamasında!
 
Sosyal ağlara bile rakip olacak potansiyele sahip olacağı iddia edilen Amazon Anytime, zengin özelliklerle birlikte sunulacak ve tüm iletişim ihtiyaçlarını tek noktadan karşılama hedefinde olacak. Mesajlaşma, sesli ve görüntülü arama, fotoğraf paylaşımı, fotoğraf ve videolara filtre uygulama, diğer kullanıcılardan bahsetme, çıkartma ve GIF kullanma ile oyun oynama bu hepsi bir arada uygulamasının sunacakları arasında yer alıyor. Ek olarak, servisin güvenli ve şifrelenmiş iletişim sağlamanın yanı sıra hem masaüstü hem de mobil cihazlarda kullanılabileceği belirtiliyor.
 
 
 
 
Son dönemde Amazon’un mesajlaşma ve iletişim pazarında söz sahibi olmak üzere çalışmalar yaptığı görüyoruz. Örneğin, şirketlerin video konferans ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilen Amazon Chime uygulaması bunlardan birisi oldu. Alexa ise yakın zamanda sesli arama ve mesajlaşma özellikleriyle donatıldı. Bakalım ne zaman sunulacağı şimdilik belirsiz olan Amazon Anytime, Facebook Messenger ve WhatsApp gibi yerini sağlamlaştırmış servisler karşısında başarı gösterebilecek mi?
 
shiftdelete
359018
Bu haberler ilginizi çekebilir