WhatsApp, Yeni Güncellemesini Duyurdu!

WhatsApp, yeniliklere devam ediyor. Facebook kullanılan metin tabanlı durum güncellemeleri artık WhatsApp'ta da kullanılabilecek.
22 Ağustos 2017 13:51
WhatsApp, Yeni Güncellemesini Duyurdu!
Facebook, WhatsApp’ı da kendisi gibi bir sosyal ağ platformuna çevirmek istiyor. Son zamanlarda yaptığı güncellemelerle bunu kanıtlayan firma, yeni güncellemesiyle birlikte Facebook’ta 1 seneden beri olan ve herkes tarafından çok sevilen bir özelliği WhatsApp’a getirdi.
 
 
Bundan sonra WhatsApp’ta durum paylaşmak istediğinizde, arkaya renkli bir arka plan ekleyerek yazı yazabileceksiniz. Yazdığınız yazıyı hikaye olarak tüm arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlayacak WhatsApp, iPhone’lar için durum sekmesindeki kamera simgesinin hemen üzerine yeni bir kalem düğmesi ekledi. Bu düğmeye basarak seçtiğiniz arka planla yazı yazabilir, emoji ve çıkartmalarla şekillendirebilirsiniz. Tüm işlemi tamamladıktan sonra paylaşmak istediğiniz hikayeyi sağ tarafta bulunan ok simgesine tıklayarak arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Aynı işlemi Android’de yapmak için, sağ alt kısımda bulunan kamera simgesinin üzerinde yer alan kalem simgesine tıklamanız yeterli.
 
 
 
webtekno
589444
Bu haberler ilginizi çekebilir