WhatsApp Yeni Güncellemesi!

Whatsapp'a yeni bir güncelleme geldi. Whatsapp'ın yeni güncellemesi Status bugünden itibaren aktif olacak.
21 Şubat 2017 11:41
WhatsApp Yeni Güncellemesi!
Facebook'un tüm uygulamaları birbir Snapchat'e benzemeye başlıyor. Zira Instagram'ın ardından şimdi de WhatsApp'a da Snapchat benzeri bir hikayeler modu ekleniyor. Bugün gelecek güncelleme ile birlikte artık eskiden yalnızca düz yazı veya emoticon'lar kullanılabilen Status yani Durum bölümü, fotoğraflar ve yazılarla hikayenizi paylaşabileceğiniz süreli bir alana dönüşüyor.
 
 
Nedir bu WhatsApp Status?
 
WhatsApp Status'ün güzel tarafı ise istemediğinizde kapatabiliyor olmanız. Bunun dışında WhatsApp uygulamasına gelecek bir güncelleme ile tüm kullanıcılara dağıtılacağını da hatırlatmamız gerek. Yani bugün WhatsApp güncellendikten sonra ayarlar bölümüne bir göz atmak isteyebilirsiniz.
 
 
Tahmin edebileceğiniz üzere durumlarınıza fotoğraf, video ya da GIF görselleri ekleyebilir, çeşitli emojiler ve çizimlerle bu görselleri kişiselleştirebilirsiniz. Bir durum güncellemesi yayımladığınızda ise 24 saat boyunca profilinizde izlenebilir olacak. Ardından da yok olup gidecek.
 
 
Son olarak da bu özelliğin de "görüldü" sayacına sahip olacağını belirtelim. Bu sayede durum paylaşımlarınızın listenizde kaç kişiye iletildiğinin hesabını tutmanız kolaylaşacak.
 
shiftdelete
670958
Bu haberler ilginizi çekebilir