WD'den Şarj Özellikli USB-C Sürücüsü!

Western Digital şarj özellikli USB-C G-Drive sürücüsünü tanıttı. USB-C G-Drive dizüstü bilgisayarlarda şarj özelliğinin yanı sıra yüksek performansta sunuyor. İşte detaylar ve fiyatı...
12 Nisan 2017 00:28
WDden Şarj Özellikli USB-C Sürücüsü!
Western Digital (WD), G-Technology markası altında yeni bir G-Drive depolama çözümü sunmuş durumda. G-Drive USB-C adlı ürün, kullanıcılara yeni nesil Mac ve PC’ler için USB-C bağlantısını kullanarak yüksek kapasite sunuyor.
 
Western Digital (WD) USB-C G-Drive özellikleri
 
USB-C bağlantısına sahip olan WD G-Drive USB-C, aynı zamanda bu bağlantı üzerinden USB Güç Aktarımı özelliğiyle son model MacBook ve MacBook Pro dizüstü bilgisayarlar gibi uyumlu cihazları eşzamanlı olarak şarj etme yeteneğine sahip. Açıklanan şarj için güç çıkışı ise 45 watt değerinde.
 
 
Yaratıcı ihtiyaçları için yüksek kaliteli depolama çözümü arayanlara 4 TB, 8 TB, 10 TB olmak üzere üç farklı depolama kapasitesi sunan harici sürücü, şık alüminyum bir kasaya sahip. Sürücü kutusunda bir USB-A kablosunun da sunulduğunu ve böylece Thunderbolt 3, USB 3.1 Gen 1, USB 3.0 veya USB 2.0 arayüzlerinin de kullanılabildiğini belirtelim.
 
 
Bu çeyrek içerisinde satışına başlanacak olan WD G-Drive USB-C harici sürücünün 10 TB modeli 450, 8 TB modeli 350 ve 4 TB modeli 200 dolarlık fiyat etiketine sahip.
 
 
shiftdelete
629743
Bu haberler ilginizi çekebilir