Watch Dogs ne zaman çıkıyor

Watch Dogs'ın çıkış tarihi ile ilgili önemli bir gelişme var! Watch Dogs ne zaman çıkacak? Ayrıntılar haberimizde
27 Şubat 2014 10:57
Watch Dogs ne zaman çıkıyor

Normalde 2013'ün dördüncü çeyreğinde piyasadaki yerini alması beklenen Watch Dogs, 2014'e ertelenmişti fakat çıkış tarihi ile ilgili hala resmi bir bilgi bulunmuyordu.

 

Şu an Haziran/2014'e kadar piyasada olması beklenen oyunun çıkış tarihi ile ilgili önemli gelişme yaşandı. PlayStation'un resmi sitesi (PS UK)'nde bir süreliğine yanlışlıkla yer verdiği küçük bir bannerda Watch Dogs tanıtımı göründü. Bannerda "Watch Dogs yolda. Gelecek yeni videoyla birlikte çıkış tarihini görün" ifadesi yer aldı (aşağıdaki görselden bakabilirsiniz). Ardından ise o banner siteden kaldırıldı.

 

 

Görülen şu ki Watch Dogs'ın yeni tanıtım videosu yakında geliyor. O video ile oyunun çıkış tarihinin de resmileşmesi bekleniyor. 

merlininkazani
Etiketler : Oyun , watch dogs
276308
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
 • Whatsapp Güncellemesi Türkiyede!Whatsapp Güncellemesi Türkiye'de!
  Sosyal medya platformun en popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp'ın güncellemesi Türkiye'de yayınlandı. Yeni güncelleme ile artık Siri,…
 • Galaxy S8 Plusın Ekran Ücreti!Galaxy S8 Plus'ın Ekran Ücreti!
  Galaxy S8 Plus'ın ekranı kırıldığı zaman değiştirmenin de bir maliyeti olacak. İşte Galaxy S8 Plus'ın ekran değişim ücreti.
 • Xiaomi Mi 6 Çıktığı Anda Tükendi!Xiaomi Mi 6 Çıktığı Anda Tükendi!
  Xiaomi Mi 6, Çin'de satışa çıktı. Xiaom'nin yeni amiral gemisi Mi 6, satışa çıktığı anda saniyeler içinde tükendi!
 • iPhone 8in Kalıbı Ortaya Çıktı!iPhone 8'in Kalıbı Ortaya Çıktı!
  Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 8 hakkında sızıntılar durmak bilmiyor. Bugün iPhone 8'in kasa kalıbı olduğu iddia edilen yeni bir görüntü ortaya…
 • Beyaz iPhone 8 Konseti Ortaya Çıktı!Beyaz iPhone 8 Konseti Ortaya Çıktı!
  Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone 8 ile ilgili yeni konsept videosu yayınlandı. Konsept videosunda beyaz iPhone, oldukça güzel görünüyor.
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama