• Anasayfa
  • Oyun
  • Watch Dogs 2'yi Ücretsiz Deneme Keyfini Yaşayın!

Watch Dogs 2'yi Ücretsiz Deneme Keyfini Yaşayın!

Watch Dogs 2’nin satış rakamlarını yukarı çekmek isteyen Ubisoft, oyunu alma konusunda tereddütte olanlar için yeni bir sistem geliştirdi. İşte detaylar...
18 Ocak 2017 22:21
Watch Dogs 2yi Ücretsiz Deneme Keyfini Yaşayın!
Ubisoft'tan PS4 ve Xbox One kullanıcılarına özel hamle geldi. Geçtiğimiz aylarda satışa çıkan ve ilk Oyunun aksine hayli beğeni toplayan Watch Dogs 2 ücretsiz oldu.
 
Daha doğrusu oyunu satın almadan önce 3 saat deneyebilirsiniz.
 
Watch Dogs 2 deneme sürümü açıldı
 
Watch Dogs 2 deneme sürümü için aslında demo değerlendirmesi yapmak mantıklı değil çünkü yapımı oynadığınız 3 saat içerisinde multiplayer kısmı da dahil olmak üzere tam oyun deneyimi yaşayacaksınız.
 
Demo oyunlara göre avantajsız kısmı ise  doğal olarak içeriğin boyutu. Watch Dogs 2, 25 ile 28 GB arası bir yer kaplıyor ve 3 saat için bile bu boyutlarda bir oyunu indirmek zorundasınız. 
 
 
Güzel tarafı ise, eğer oyundan memnun kalırsanız, tek yapmanız gereken Watch Dogs 2'yi PS4 ve Xbox One üzerinden satın almak. Ayrıca ilk 3 saatlik ilerleyişiniz de kaybolmuyor.
 
Watch Dogs 2 ücretsiz sürümü PS4 için 18 Ocak (bugün) itibariyle PS4 için açıldı. Xbox One Sahipleri ise oyunu indirebilmek için 24 Ocak'ı beklemek zorundalar.
 
shiftdelete
431960
Bu haberler ilginizi çekebilir