Diğer

 • Transformers 5in Yeni Fragmanı Yayınlandı!
  Transformers 5'in Yeni Fragmanı Yayınlandı!
  23 Haziranda vizyona girecek olan Transformers 5'in yeni fragmanı yayınlandı. Son fragman bundan öncekilere göre içerik olarak daha dolu bir fragman olmuş diyebiliriz.
 • Spider Man Homecomingin Yeni Videosu Paylaşıldı!
  Spider Man Homecoming'in Yeni Videosu Paylaşıldı!
  Spider Man Homecoming'in yeni videosu paylaşıldı! İron Man'in yer aldığı video oldukça etkileyici görünüyor!
 • Arif V 216nın İlk Fragmanı Yayınlandı!
  Arif V 216'nın İlk Fragmanı Yayınlandı!
  Cem Yılmaz'ın merakla beklenen yeni komedi filmi Arif V 216'nın ilk fragmanı yayınlandı.
 • Transformers The Last Knightın 2. Fragmanı Yayınlandı!
  Transformers The Last Knight'ın 2. Fragmanı Yayınlandı!
  Yönetmenliğini Michael Bay'in yaptığı Transformers serisinin beşinci filmi olan The Last Knight'ın merakla beklenen ikinci fragmanı yayınlandı!
 • Hızlı ve Öfkeli 8in Fragmanı Yayınlandı!
  Hızlı ve Öfkeli 8'in Fragmanı Yayınlandı!
  Birbirinden heyecanlı sahneleriyle Hızlı ve Öfkeli 8'in yeni fragmanı yayınlandı. Vin Diesel'in başrolde oynadığı filmde, Dwayne Johnson, Jason Statham, Michelle Rodriguez gibi birbirinden ünlü isimleri görme şansı bulacağız.
 • Kara Cuma İndirim Çılgınlığı
  Kara Cuma İndirim Çılgınlığı
  ABD’deki Kara Cuma etkinliklerinde yaşanan absürt görüntülere binlerce kilometre ötede olmamıza rağmen bizler de artık alışır olduk. Kara Cuma indirimleri sırasında yine bol bol atraksiyon vardı. İşte Kara Cuma indirim çılgınlığını açıkça gösteren video...
 • Facebook Messenger İle Görüntülü Arama
  Facebook Messenger İle Görüntülü Arama
  Facebook Messenger'a daha önce gelen sesli arama özelliğinden sonra şimdide görüntülü arama özelliği eklendi. İlk olarak iOS ve Android platformunda aktif edilen bu özelliği bugün 18 ülke aldı. Bu ülkeler; Amerika, Birleşik Krallık, Kanada, Belçika, Hırvatistan, Danimarka, Fransa, Yunanistan, İrlanda, Laos Adaları, Lütvanya, Meksika, Nijerya, Norveç, Umman, Polonya, Portekiz ve Uruguay olarak açıklandı. Diğer ülkelere de ilerleyen günlerde geleceği belirtilmiş.
 • Tidal Tanıtım Videosu
  Tidal Tanıtım Videosu
  Uygulamanın lansmanına katılan Alicia Keys, Arcade Fire, Beyonce, Calvin Harris, Chris Martin, Daft Punk, Jack White, Jason Aldean, J. Cole, Jay Z, Kanye West, Deadmau5, Madonna, Nicki Minaj, Rihanna ve Usher, aynı zamanda TIDAL’ın hissedarları olarak bizlere tanıtıldı. Müzik dünyasına yön veren isimlerin dev buluşması, haliyle büyük bir merak uyandırdı.