Sosyal Medya

 • Transformers 5in Yeni Fragmanı Yayınlandı!
  Transformers 5'in Yeni Fragmanı Yayınlandı!
  23 Haziranda vizyona girecek olan Transformers 5'in yeni fragmanı yayınlandı. Son fragman bundan öncekilere göre içerik olarak daha dolu bir fragman olmuş diyebiliriz.
 • Spider Man Homecomingin Yeni Videosu Paylaşıldı!
  Spider Man Homecoming'in Yeni Videosu Paylaşıldı!
  Spider Man Homecoming'in yeni videosu paylaşıldı! İron Man'in yer aldığı video oldukça etkileyici görünüyor!
 • Arif V 216nın İlk Fragmanı Yayınlandı!
  Arif V 216'nın İlk Fragmanı Yayınlandı!
  Cem Yılmaz'ın merakla beklenen yeni komedi filmi Arif V 216'nın ilk fragmanı yayınlandı.
 • Transformers The Last Knightın 2. Fragmanı Yayınlandı!
  Transformers The Last Knight'ın 2. Fragmanı Yayınlandı!
  Yönetmenliğini Michael Bay'in yaptığı Transformers serisinin beşinci filmi olan The Last Knight'ın merakla beklenen ikinci fragmanı yayınlandı!
 • Hızlı ve Öfkeli 8in Fragmanı Yayınlandı!
  Hızlı ve Öfkeli 8'in Fragmanı Yayınlandı!
  Birbirinden heyecanlı sahneleriyle Hızlı ve Öfkeli 8'in yeni fragmanı yayınlandı. Vin Diesel'in başrolde oynadığı filmde, Dwayne Johnson, Jason Statham, Michelle Rodriguez gibi birbirinden ünlü isimleri görme şansı bulacağız.
 • Volvo FMXin Test Sürüşünü 4 Yaşındaki Kız Çocuğu Yaptı
  Volvo FMX'in Test Sürüşünü 4 Yaşındaki Kız Çocuğu Yaptı
  Yeni kamyonunun otomatik çekiş kontrolü özelliğine vurgu yapmak amacıyla bir reklam videosu çeken Volvo, kamyonun test sürüşünü 4 yaşındaki bir kız çocuğuna yaptırdı. Volvo Trucks, FMX kamyon modeli için hazırladığı reklam videosunda test sürüşünü yetişkin bir insana yaptırmış olsaydı muhtemelen birçok kişinin dikkatini çekmeyecekti. Fakat bu sürüşü 4 yaşındaki Sophie Brown yapınca ister istemez bizim de dikkatimizi çekti. FMX, şirketin bu zaman kadar ürettiği en sağlam kamyon.
 • Kara Cuma İndirim Çılgınlığı
  Kara Cuma İndirim Çılgınlığı
  ABD’deki Kara Cuma etkinliklerinde yaşanan absürt görüntülere binlerce kilometre ötede olmamıza rağmen bizler de artık alışır olduk. Kara Cuma indirimleri sırasında yine bol bol atraksiyon vardı. İşte Kara Cuma indirim çılgınlığını açıkça gösteren video...
 • Spartan Projesi Duyuruldu: Microsoft Edge İnternet Tarayıcısı
  Spartan Projesi Duyuruldu: Microsoft Edge İnternet Tarayıcısı
  Spartan projesi kapsamında geliştirilen tarayıcı bugün resmi olarak duyuruldu. Windows 10’un standart tarayıcısı Microsoft Edge, Windows resmi YouTube kanalından paylaşılan kısa video ile tanıdıldı. Microsoft Edge, interaktif sekme başlıklarıyla ve bol animasyonlu pencere geçişleriyle dikkat çekiyor. Siri’nin en büyük rakibi olan Cortana’yı beraberinde getireceği kesinleşen tarayıcı, dijital kalem ve dokunuşla kullanımı teşvik eden not alma özellikleriyle donatılıyor.
 • Facebook Messenger İle Görüntülü Arama
  Facebook Messenger İle Görüntülü Arama
  Facebook Messenger'a daha önce gelen sesli arama özelliğinden sonra şimdide görüntülü arama özelliği eklendi. İlk olarak iOS ve Android platformunda aktif edilen bu özelliği bugün 18 ülke aldı. Bu ülkeler; Amerika, Birleşik Krallık, Kanada, Belçika, Hırvatistan, Danimarka, Fransa, Yunanistan, İrlanda, Laos Adaları, Lütvanya, Meksika, Nijerya, Norveç, Umman, Polonya, Portekiz ve Uruguay olarak açıklandı. Diğer ülkelere de ilerleyen günlerde geleceği belirtilmiş.
 • Tidal Tanıtım Videosu
  Tidal Tanıtım Videosu
  Uygulamanın lansmanına katılan Alicia Keys, Arcade Fire, Beyonce, Calvin Harris, Chris Martin, Daft Punk, Jack White, Jason Aldean, J. Cole, Jay Z, Kanye West, Deadmau5, Madonna, Nicki Minaj, Rihanna ve Usher, aynı zamanda TIDAL’ın hissedarları olarak bizlere tanıtıldı. Müzik dünyasına yön veren isimlerin dev buluşması, haliyle büyük bir merak uyandırdı.
 • Apple ve Beatsten Dünya Kupası Reklamı
  Apple ve Beats’ten Dünya Kupası Reklamı
  Teknoloji devlerinin 2014 Dünya Kupası ile ilgili çalışmaları son hızla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta 3 milyar doları aşkın bir ücret karşılığında Beats Electronics’i satın alan Apple, bu markayla beraber izleyenleri sürükleyen çarpıcı bir Dünya Kupası reklamı ile karşımıza çıkıyor. “Koş, hayatının son gününü yaşıyormuş gibi koş!” sloganıyla çekilen reklam filmi, X Ambassadors ve Jamie N. Commons’ın seslendirdiği “The Jungle” parçasıyla adrelaninizi tavana çıkarıyor.
 • Facebook yeni uygulaması Paperı duyurdu
  Facebook yeni uygulaması Paper'ı duyurdu
  Mark Zuckerberg’in “Herkese dünyadaki en iyi kişiselleştirilmiş gazeteyi sunmak istiyoruz” projesinin en önemli parçalarından biri olan Paper, iş ortağı olduğu yayıncılardan çektiği haberleri platformu üzerinden sunarken aynı zamanda Facebook arkadaşlarınızın profillerinde paylaştığı hikayeler, fotoğraflar ve videoları bir araya getiriyor. Uygulama 3 Şubat'ta AppStore'da yerini alıyor. Android platformuna ne zaman geleceği ise henüz belli değil.
 • Dünyanın en zengini bir dakikada kaybetti !
  Dünyanın en zengini bir dakikada kaybetti !
  Norveç'te bir TV programına katılan Microsoft'un efsane ismi Bill Gates, dünya çapında pek çok ödle sahip olan satranç ustası Norveçli Magnus Carlsen ile 'kısa' bir satranç maçı yaptı. Ancak işler Gates'in beklediği gibi gitmedi ve sadece 1 dakika gibi bir sürede Gates Carlsen'e yenildi.