Telefon

 • iPhone 6nın videosu YouTubeda paylaşıldı!
  iPhone 6'nın videosu YouTube'da paylaşıldı!
  Her geçen gün yeni yeni dedikodularla kendinden söz ettiren iPhone 6, artık kendisinden bıktırmaya başladı ama, bugün sizlerle paylaşmakta olduğumuz video kesinlikle izlemeye değer güzellikte. SoldierKnowsBest adlı YouTube kullanıcısı, iPhone 6′yı en gerçekçi, en net ve en detaylı şekilde bizlere sunuyor. Bu videoda bulunan telefonun iPhone 6 olma garantisi tabii ki yok ama, eğer iPhone 6′yı merak ediyorsanız videoyu kesinlikle izlemelisiniz...
 • iFixitin son kurbanı: Samsung Galaxy S5
  iFixit'in son kurbanı: Samsung Galaxy S5
  iFixit ekibi tarafından 18 adımda açılarak 10 üzerinden 5 puan aldı. Ayrıntılara indiğimiz zaman bataryanın çıkartılmasının ve değiştirilmesinin kolay olduğu görülen S5, ekran değiştirme sürecinde kullanılan ciddi miktarlardaki yapıştırıcı madde nedeniyle büyük dikkat gerektiriyor ve kablolar ya da cama zarar vermeden değişim için önemli miktarda ısı kullanılması gerekiyor. İçi açıldığı zaman kamera, kulaklık jakı, titreşim motoru ve hoparlör gibi parçalarının modüler yapı ile rahatlıkla değişti
 • Şimdiye kadarki en iyi iPhone 6 konsepti
  Şimdiye kadarki en iyi iPhone 6 konsepti
  Sam Beckett isimli tasarımcının hazırladığı konsept video yeni iPhone hakkındaki iddiaları en gerçekçi şekilde görselleştirmeyi başarıyor. Videoda iPhone Air olarak isimlendirilen iPhone, iPhone 5s’den \%8 daha büyük. Kasadaki bu büyüme ile çerçevelerin inceltilmesi ve alt ile üst bölümlerin daha efektif kullanılmasıyla, telefona 4.7 inçlik ekran başarıyla sığdırılmış. MacBook ve iPad’de olduğu gibi iPhone’un Air ismine layık olması için kalınlığı 7 mm olarak tasarlanmış.
 • Samsung Galaxy S5 için geri sayım başladı. İşte ilk "Unpacked" videosu
  Samsung Galaxy S5 için geri sayım başladı. İşte ilk "Unpacked" videosu
  Ve geri sayım resmen başladı, Samsung Galaxy S5'in lanse edileceği Unpacked etkinliğinin ilk tanıtım videosu yayınlandı. Haberimizin hemen altında yer alan videodan da anlaşılabileceği üzere, "5" vurgusu yeni nesil Galaxy telefon için geri sayımın başladığını ifade ediyor.
 • iPhone 5S podyumda !
  iPhone 5S podyumda !
  Firma olarak Burberry ile yakın ilişkiler kuran Apple, ünlü moda firmasının 2014 Bahar / Yaz kreasyonu için Londra'da düzenlenen defilenin iPhone 5s ile yapılan çekim görüntülerinden oluşan reklam filmini yayınladı. 30 saniyelik klipte, defile ve defilenin iPhone 5s ile çekimine dair kesitler yer alıyor. "iPhone 5s ile Podyumda" adıyla yayınlanan reklam filminde Victory'nin Soothing Me So şarkısı kullanılmış.
 • Sıradışı bir iPhone 6 tasarımı daha!
  Sıradışı bir iPhone 6 tasarımı daha!
  Bu sefer öne sürülen tasarım biraz "uçuk".
 • Mobil cihazınızı gözünüzle kontrol edeceksiniz
  Mobil cihazınızı gözünüzle kontrol edeceksiniz
  Bu uygulama sayesinde mobil cihazları artık yüz ve göz hareketlerinizle kontrol edebileceksiniz! İsrailli start-up şirket Umoove, kullanıcıların mobil bazlı bir teknoloji ile ekranı gözleriyle hareket ettirebilecekleri bir uygulama geliştirdi. Artık oyun oynarken oyun içinde göz hareketlerinizle uçan bir kahraman olabileceksiniz!
 • iPhone Airi gördünüz mü ?
  iPhone 'Air'i gördünüz mü ?
  Apple'ın iPad Air'den sonra iPhone Air ile gelecek yıl kullanıcılarının karşısına çıkacağına inanan bir şirket, Apple'dan önce kendi iPhone Air tasarımını geliştirdi, dünyada milyonlarca kullanıcıyla paylaştı. Videoda iPhone Air'in iPad Air'de olduğu gibi epey ince bir tasarıma sahip olduğu göze çarpıyor. Parmak izi teknolojisinin yanında 1.5 mm inceliğinde olan ve en kalın noktası 3mm'ye kadar çıkan iPhone Air'in videosu ses getirince sadece 3 günde 300 bin kez izlendi.