Tablet

 • iPad Pronun Reklam Filmi!
  iPad Pro'nun Reklam Filmi!
  Apple'ın WWDC 2017 etkiliği kapsamında tanıttığı yeni nesil iPad Pro modelleri için reklam filmi yayınlandı.
 • Apple, Yeni iPad Pro İçin Reklam Filmleri Yayınladı!
  Apple, Yeni iPad Pro İçin Reklam Filmleri Yayınladı!
  Tablet dünyasının lideri Apple, yeni iPad Pro için 4 reklam filmi yayınladı. Buyurun birlikte izleyelim.
 • iPad Pro Dayanıklılık Testinde!
  iPad Pro Dayanıklılık Testinde!
  YouTube'un başarılı teknoloji kanallarından TechRax bu sefer de iPad Pro'yu test etti. iPad Pro dayanıklılık testinde bir çok kez düşürüldü. İşte bu düşme testlerinden çıkan sonuç... İyi seyirler.
 • iPad Mini 4 Sızdı!
  iPad Mini 4 Sızdı!
  Bu yıl Apple'ın iPad mini serisinde tamamen vazgeçeceği ve yerine profesyonellere yönelik 12.9 inçlik iPad Air Plus ile yoluna devam edeceği kulislerde güçlü bir şekilde dile getiriliyordu. Ancak dün sürpriz bir gelişme yaşandı. Nowhereelse sitesinin sızdırdığı video iPad mini 4 modeline ait olduğu iddia edilen bir arka kasa parçasını kısaca gözler önüne seriyor. Bu da Apple'ın iPad mini serisinden henüz vazgeçmediğini ortaya koyuyor.
 • iPad Air Plus Videosu İnternete Düştü
  iPad Air Plus Videosu İnternete Düştü
  Videoda iPad Air Plus modeli iPhone 6, MacBook ve iPad Air 2 gibi pek çok Apple ürünü ile karşılaştırılıyor ve boyutu hakkında bilgi verilmeye çalışılıyor. Maketin kılıf üreticilerine gönderilmiş bir örnek olması ihtimali de mevcut. Apple'ın profesyonellere yönelik olarak hazırladığı iddia edilen iPad Air Plus modelinde 12.2 inçlik ekranın yanında güçlü A9 yongaseti, 4 kenarda hoparlör, 7mm incelik, ekran boyutunu doldurmak için özel olarak optimize edilmiş iOS olacağı belirtiliyor.
 • iPad Air 2 de İşkence Testlerinden Geçti!
  iPad Air 2 de İşkence Testlerinden Geçti!
  Son aylarda popüler olmaya başlayan ve dikkat çeken her cihaza uygulanan işkence testleri, iPad Air 2’ye de uygulandı. iPhone 6 Plus’ı likit nitrojene sokan, uçaktan atan, güçlü patlayıcılar ile patlatan ve yüksek kalibreli silahlar ile vuran RatedRR ekibi, benzer testleri iPad Air 2’ye de uyguladı. Açıkça söylemek gerekirse kim neden iPad’ini silahla vurmak ya da likit nitrojene sokmak ister bilemiyorum ama bu adamlar bunu yapıyor. İşin garip tarafı ise bu testler çok büyük ilgi görüyor.
 • Yeni iPad Videoda Ortaya Çıktı
  Yeni iPad Videoda Ortaya Çıktı
  Cihazda arka kameranın 8MP çözünürlüğe yükseltildiği ve ön kameranın da HD Face Time görüşmelerine uygun hale getirildiği ifade ediliyor. Arka kameranın her iki tarafına da birer mikrofon yerleştirilmiş. Uzun süredir beklenen TouchID sensörünün yerini aldığı görülen alt kısımdan en alta indiğimizde geniş boşluklu tek sıra olarak tasarlanmış iki hoparlör ızgarası göze çarpıyor. iPad Air 2 önceki modele göre daha ince bir yapıda olacak.
 • Samsung, yeni tabletleri için tanıtım videosu yayınladı
  Samsung, yeni tabletleri için tanıtım videosu yayınladı
  Samsung, AMOLED ekranlı 8.4 inç ve 10.5 inçlik yeni tabletlerini 12 Haziran'da New York'da basına tanıtmaya hazırlanıyor. Tabletlerin şu ana kadar sızan detaylarını belirtmemiz gerekirse; 8.4 inç ve 10.5 inç ekrana sahip iki farklı boyutta gelecek modellerde 2560x1600 piksel çözünürlükte AMOLED ekran yer alıyor. Exynos 5420 yongasetinin, 3GB RAM'in bulunduğu tabletlerde microSD kart ile arttırılabilir 32GB dahili depolama yer alıyor.
 • Asustan çift işletim sistemli tablet !
  Asus'tan çift işletim sistemli tablet !
  “Mavi veya yeşil mi? Bir veya iki mi?” şeklinde bir slogan belirlenen video firmanın yeni tablet modeline işaret ediyor. Slogan renkleri itibariyle Android ve Windows işletim sistemini birarada sunacağı anlaşılan tablet modeli yine ayrılabilir bir klavyeye sahip olacak. Ayrıca modelin isminin de One veya Two şeklinde bir ek barındıracağı tahmin ediliyor.