Veri aktarımı için yeni alternatif: iStick

iOS cihazlar ve Mac ile Windows bilgisayarlar arasında veri aktarımı için yeni alternatif: iStick
18 Mayıs 2014 20:03
Veri aktarımı için yeni alternatif: iStick
Son dönemin en başarılı internet platformları arasında yer alan Kickstarter'da aradığı desteği fazlasıyla bulan yeni projelerden iStick, iOS cihazlar ve Mac ile Windows bilgisayarlar arasında hızlı veri aktarımı sağlayabiliyor.
 
Site üzerinde "HYPER by Sanho Corporation" tarafından başlatılan iStick, temel olarak üzerinde hem USB 2.0 hem de Apple Lightning bağlantısı taşıyan bir bellek birimi olarak karşımıza çıkıyor. 8GB / 16GB / 32GB / 64GB / 128GB depolama seçenekleriyle hazırlanan ve Mac ile Windows bilgisayarlar bünyesinde kopyalanan dosyaların direkt olarak iPhone, iPod Touch ya da iPad gibi cihazlara atılmasına imkan tanıyan ürün, USB tarafında 12MB/s okuma ve 7.5MB/s yazma değerlerini sunarken, iCihaz tarafıda ise 2.5MB/s okuma ve 1.9MB/s yazma hızı sağlayabiliyor. Ücretsiz olarak hazırlanan iOS uygulamasıyla her türlü metin, müzik ve video dosyasına destek veren iStick, kişi listesinin yedeklemesi gibi faydalı bir özelliği de bünyesinde barındırıyor.
 
 
Siyah, beyaz ve altın renk seçenekleriyle hazırlanan iStick, Kickstarter konan 100,000$ hedefi bitimine 34 gün kala 256,629$ gibi oldukça yüksek bir seviyeye taşımış durumda. Yapılacak en az 65$ (8GB / ABD dışı 10$ kargo) bağış ile 2014 Ağustos ayında elde edilebilirsiniz.
donanimhaber
Etiketler : Apple , iOS , MAC , Windows
653523
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Appleın 60 inçlik TVsi Ortaya Çıktı!

  Apple'ın 60 inçlik TV'si Ortaya Çıktı!

  Apple'ın yeni 60 inç ekrana sahip TV'si ortaya çıktı. İşte yeni TV'nin ilk detayları...
 • İşte Nikon D850!

  İşte Nikon D850!

  Nikon'nun yeni DSLR fotoğraf makinesi D850 ortaya çıkıtı. İşte D850'nin özellikleri fiyatı...
 • Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Almaya'da araştırmacılar güneş ışığından elektrik üreten güneş gözlüğü tasarlandı. İşte haberin ayrıntıları...
 • Samsungdan Milyonluk Televizyon!

  Samsung'dan Milyonluk Televizyon!

  Samsung, 88 inç büyüklüğündeki dev Q9 televizyonunu satışa sundu. Dev televizyonun fiyatı ile lüks bir ev satın alınabilir.
 • İşte Apple HomePodun Özellikleri!

  İşte Apple HomePod'un Özellikleri!

  Apple'ın WWDC 2017 etkinliği kapsamında tanıtımını gerçekleştirdiği, akıllı hoparlörü HomePod'un özellikleri sizlerle paylaşıyoruz.
 • Spotify Kullanucı Sayısı Appleı Katladı!

  Spotify Kullanucı Sayısı Apple'ı Katladı!

  Spotify'in Mart ayında açıklanan kullanıcı rakamları 50 milyon civarında idi. Yeni gelen açıklamaya göre kullanıcı sayısı Apple Music'in kullanıcı sayısının iki katından daha fazla.
 • Jeff Bezosun Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Jeff Bezos'un Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Uzun süre dünyanın en zengin insanı olma unvanını sürdüren Bill Gates'i geride bırakarak bu koltuğun sahibi olan Jeff Bezos'un liderliği uzun sürmedi. 8 saat sonra dünyanın en zengin ismi tekrar Bill Gates oldu.
 • Jeff Bezos, Bill Gatesi Geride Bıraktı!

  Jeff Bezos, Bill Gates'i Geride Bıraktı!

  Uzun süre dünyanın en insanı unvanını elinde bulunduran Bill Gates, artık dünyanın en zengin insanı değil. Bu koltuğun sahibi artık Jeff Bezos. İşte Amozon'un kurucusu Jeff Bezos'un serveti...
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama