Uygun Fiyatlı Xiaomi Mi VR Play 2 Piyasaya Çıkıyor!

Xiaomi'nin yeni sanal gerçeklik gözlüğü Mi VR Play 2 piyasaya çıkıyor. Oldukça uygun fiyatlı olma özelliği dikkatleri üzerine çeken Mi VR Play 2'in özelliklerine ve fiyatına birlikte bakalım.
11 Nisan 2017 10:57
Uygun Fiyatlı Xiaomi Mi VR Play 2 Piyasaya Çıkıyor!
Xiaomi'den bugün yapılan açıklamaya, geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Mi VR Play'in devamı niteliğindeki Mi VR Play 2 tanıtıldı. Eğer Çin'de yaşıyorsanız, Mi VR Play 2 sanal gerçeklik başlığını yalnızca 99 Yuan yani 14 Dolar gibi bir ücretle satın alabilirsiniz.
 
 
Xiaomi VR Play 2 ile tanışın!
 
Öncelikle sanal gerçeklik başlığının 19 Nisan tarihinden itibaren satışa sunulacağını belirtelim. Xiaomi firması Mi VR Play'i daha da konforlu bir hale getirebilmek adına kullandığı kumaş benzeri materyali de yenilemiş durumda.
 
Bununla birlikte Mi VR Play 2'nin ağırlığının da bir hayli azaltıldığını ve üzerinde yer alan görünmez serinletme delikleri sayesinde, uzun süreli kullanımlarda terlemenin önüne geçebilmenin hedeflendiğini söyleyebiliriz.
 
Son olarak Xiaomi'nin artık akıllı telefonlarınızı başlığa yerleştirmenin de çok kolaylaştırıldığını söylememiz gerek. Mi VR Play 2'nin Çin dışında bir ülkede satılıp satılmayacağı henüz bilinmiyor.
 
shiftdelete
875918
Bu haberler ilginizi çekebilir