Uygun Fiyatlı 4K HDR Televizyon!

Piyasada 4K çözünürlüklü televizyonların artmasıyla bu çözünürlüğe destek veren televizyonların satış fiyatları da düşmeye başladı. İşte uygun fiyatlı 4K çözünürlüklü televizyon!
05 Mart 2017 23:46
Uygun Fiyatlı 4K HDR Televizyon!
Uygun fiyata kullanıcıların beğenisine sunduğu 4K televizyonlarla adından söz ettiren Amerikalı televizyon üreticisi Vizio, giriş seviyesine yönelik 55 inçlik 4K televizyonunu tanıttı. Şirketin bu televizyonu uygun fiyata 4K televizyon satın almayı düşünen kullanıcıları mutlu etmeye hazırlanıyor.
 
 
Vizio televizyonun en dikkat çeken özelliği genellikle üst segment televizyonlarda karşımıza çıkan HDR teknolojisine destek vermesi. HDR özelliğiyle geniş bir renk aralığı ve doygunluğu sunan monitör buna ek olarak gerçek siyah ve koyu renklerin ortaya çıkmasına olanak sağlıyor. Google’ın Chromecast işletim sisteminin tercih edildiği televizyonda üst segment televizyonlarda karşımıza çıkan Dolby Vision ses teknolojisine destek vermiyor.
 
 
Uygun fiyatı göz önüne alındığında bunun bir sorun yaratmadığını belirtelim. Vizion’un HDR teknolojisine destek veren televizyonunun Amerika’da satış fiyatı ise 550 dolar. Vizio, 550 dolarlık uygun fiyatlı 4K HDR televizyonu haricinde 75 inçlik ve 80 inçlik premium modelleri de kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu modellerin satış fiyatları ise sırasıyla 2.000 dolar ve 3.400 dolar arasında değişiyor. 75 inçlik ve 80 inçlik modellerini yurt dışında piyasaya süren Vizio, 550 dolarlık fiyatıyla dikkat çeken 4K televizyonunu ne zaman satışa sunacağı ise henüz bilinmiyor.
 
 
log
607470
Bu haberler ilginizi çekebilir