• Anasayfa
  • Oyun
  • Ünlü suikastçimiz Appstore ve Google Play'deki yerini aldı

Ünlü suikastçimiz Appstore ve Google Play'deki yerini aldı

Ubisoft'un eylül ayında akıllı telefonlar ve tabletler için duyurusunu gerçekleştirdiği Assassin's Creed: Pirates, nihayet Appstore ve Google Play'deki yerini aldı.
05 Aralık 2013 18:33
Ünlü suikastçimiz Appstore ve Google Playdeki yerini aldı
Mobil oyuncuları Alonzo Batilia adlı genç bir kaptanın maceralarına ortak eden yapım, deniz savaşları üzerine kurulu bir Assassin's Creed oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Pirates'in her ne kadar bir Assassin's Creed oyunu olduğunu söylesek de, yapımın serinin adını taşıyan bir oyun olmaktan öteye gidemediğini belirtelim.
 
Kaliteli grafikleriyle dikkat çeken yapımda hava durumu değişiklikleri ve gece gündüz döngüsü gibi deniz savaşlarının gidişatını etkileyen faktörler de oyuncuları bekliyor. Sanal butonlar veya jiroskop yardımıyla kontrol edilebilen yapım, dokunmatik ekranlı cihazlarda rahatlıkla kontrol edilebiliyor. Pirates'de saldırı ve defans gibi güçleri yükseltilebilen çeşitli savaş gemileri de bulunuyor. Ancak, oyunun gemi yükseltmeleri ve gemi çeşitliliği üzerinde biraz daha fazla durulsa iyi olurdu demeden geçemiyoruz. Oyundaki diyaloglar seslendirmelere sahip olmasa da, ses efektler ve müzikler durumu fazlasıyla kurtarıyor. 
 
Appstore'da 8.99 TL'den Google Play'de ise, 6.11 $'dan satışa sunulan yapıma aşağıdaki market bağlantıları üzerinden ulaşabilirsiniz. Ancak, Pirates'i almadan önce gerçek bir Assassin's Creed oyunu mu yoksa Assassin's Creed logolarıyla süslenmiş bir oyun mu denemek istediğinizi sorgulamanızda fayda var. 
donanimhaber
Etiketler : Apple , Appstore , Oyunlar
103055
Bu haberler ilginizi çekebilir