Ultra İnce Televizyon: Xiaomi Mi TV 4 Tanıtıldı!

Xiaomi, iPhone'dan daha ince olan televizyonu Xiaomi Mi TV 4'ü CES 2017'de tanıttı.
05 Ocak 2017 22:45
Ultra İnce Televizyon: Xiaomi Mi TV 4 Tanıtıldı!
Xiaomi, Las Vegas'ta düzenlenen CES 2017 fuarı kapsamında düzenlediği etkinlikte yeni akıllı televizyonu Mi TV 4'ü tanıttı.
 
Xiaomi'nin yeni televizyonu Mi TV 4, sahip olduğu özellikleri bir kenara bıraktığımızda, tasarımı ile bile uzun süre gündemden düşmeyecek bir ürün olmayı başarıyor.
 
Kurulduğu yıldan bu yana CES fuarında ilk defa bir tanıtım etkinliği düzenleyen Çinli üretici, Mi TV 4 modelinin iPhone'dan daha ince olduğunu belirtiyor. 
 
Xiaomi Mi TV 4 özellikleri!
 
Android işletim sistemi tabanlı bir akıllı televizyon olan Mi TV 4'ün, en ince noktası 4.9 mm kalınlığında.
 
Kullanıcıların tercihlerini analiz ederek kişisel içerik önerileri sunan Mi TV 4, Çinli üreticinin diğer televizyonları gibi modüler bir yapıda.
 
 
Bu sayede kullanıcılar HDR ve Dolby Atmos desteğini, ileride televizyonu değiştirmeye gerek kalmadan bir üst seviyeye taşıyabiliyor. 
 
Televizyon ile birlikte gelen Mi TV Bar isimli cihaz içerisinde hoparlörlerin yanı sıra, televizyonun işlemcisi ve anakartı yer alıyor. Bu televizyon barı, tek bir kablo aracılığıyla Xiaomi Mi TV 4'e bağlanıyor.
 
Xiaomi, Mi TV 4'ün 65 inç büyüklüğünde olan modelini bu yıl Çin'de 2000 dolar fiyat etiketi ile satışa sunacak.
 
Ayrıca, 59 inç ve 49 inç versiyonları bulunacak olan Mi TV 4'ün, ABD ve Avrupa'da satışa sunulup sunulmayacağı hakkında firmadan bir açıklama gelmedi.
 
shiftdelete
596323
Bu haberler ilginizi çekebilir