Uber'e Çok Yeni Özellik!

Taksi deneyime yeni bir bakış açısı getiren Uber, çok eğlenceli bir güncellemeye kavuştu.
22 Aralık 2016 19:49
Ubere Çok Yeni Özellik!
Dünya çapında oldukça kısa bir sürede yaygınlaşarak kullanıcıların beğenisini kazanan, ancak son günlerde ülkemizde ciddi sıkıntılar yaşayan Uber için iki yeni özellik duyuruldu.
 
Geçtiğimiz ay baştan aşağı yenilenen tasarımı ile birlikte daha temiz bir arabirim sunmaya başlayan Uber için söz verilen, Snapchat filtreleri ve arkadaş konumu özellikleri nihayet uygulamaya eklendi.
 
Doğrudan arkadaşlarınızın yanına gidebileceksiniz!
 
Gitmek istediğiniz yere doğru yola çıktığınızda çalışan filtreleri kullanmak istediğinizde uygulama sizi doğrudan Snapchat'a yönlendiriyor. Böylece sadece Uber aracında olduğunuzda kısa süreliğine açılan özel filtreleri kullanarak yeni hikayeler oluşturabiliyorsunuz.
 
 
Uber ile bir yere seyahat etmek istediğinizde, gitmek istediğiniz adresi yazmanız gerekiyor. Ancak, uygulamaya eklenen yeni özellik ile yanına gitmek istediğiniz bir arkadaşınızdan doğrudan konum bilgisi alabileceksiniz.
 
Uber ile telefon rehberinizi senkronize ettikten sonra, ana ekranda yer alan ' Nereye? ' bölümüne yanına gitmek istediğiniz arkadaşınızın adını yazmanız yeterli.
 
Bu etapta arkadaşınız konum bilgisini paylaşmak isteyip istemediği konusunda bir uyarı ile karşılaşıyor ve konumunu paylaşması halinde sürücü sizi doğrudan arkadaşınızın yanına götürüyor.
 
shiftdelete
272735
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Snapchat Gözlükleri Piyasaya Çıkıyor!

  Snapchat Gözlükleri Piyasaya Çıkıyor!

  10 saniyelik video kaydı yapabilen Snapchat'in Spectaceles akıllı gözlükleri satışa çıktı. Detaylar haberimizde...
 • Google Bedava İnternet Sunacak!

  Google Bedava İnternet Sunacak!

  Google'dan dev proje. Google, kırsal bölgelerde ve internet erişiminin kısıtlı oldu yerlerde innterne erişimi sağlamak için dev bir adım attı.
 • En Hızlı Ferrari 812 Superfast!

  En Hızlı Ferrari 812 Superfast!

  Ferrari'nin en hızlı ve en güçlü otomobili piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. 0-100 km'yi 2.9'de katedecek olan 812 Superfast, Uluslararası Otomobil Fuarında tanıtılacak.
 • Asusun Sanal Gerçeklik Gözlüğü?

  Asus'un Sanal Gerçeklik Gözlüğü?

  Asus sanal gerçeklik gözlüğünde bir çığır açacağa benziyor. Asus, diğer sanal gerçeklik gözlüğü üreticilerinden farklı bir ürünle meraklılarının karşısına çıkacak. Ayrıntıları haberimizde...
 • Google Home İle Ne Yapabiliriz!

  Google Home İle Ne Yapabiliriz!

  Google Home ile neler yapılabilir? Sizin sadece bir sözünüzle evinizin ihtiyacı olan siparişlerini veren biri olsa hiç fena olmazdı değil mi? Google Home bunu yapacak desek!
 • Apple WWDC 17 Etkinliğinin Tarihi Belli Oldu!

  Apple WWDC 17 Etkinliğinin Tarihi Belli Oldu!

  Apple'ın geliştirici odaklı pek çok yeniliği tanıttığı WWDC (Dünya Geliştiriciler Konferansı) etkinliğinin bu yılki tarihi belli oldu!
 • KasperskyOS Tanıtıldı!

  KasperskyOS Tanıtıldı!

  KasperskyOS, sıkı siber güvenlik gereksinimleri olan gömülü sistemler için tasarlanmış özel bir işletim sistemi. İşte KasperskyOS işletim sisteminin özellikleri ve daha fazlası...
 • SamsungWA Artık Türkiyede!

  SamsungWA Artık Türkiye'de!

  Samsung'un online alışveriş sitesi artık Türkiye'de. Giyilebilir teknoloji ürünleri ve bir çok ürün aksesuarı bulunun siteye artık Türkiye'den ulaşmak mmkün.
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama