Uber'e Çok Yeni Özellik!

Taksi deneyime yeni bir bakış açısı getiren Uber, çok eğlenceli bir güncellemeye kavuştu.
22 Aralık 2016 19:49
Ubere Çok Yeni Özellik!
Dünya çapında oldukça kısa bir sürede yaygınlaşarak kullanıcıların beğenisini kazanan, ancak son günlerde ülkemizde ciddi sıkıntılar yaşayan Uber için iki yeni özellik duyuruldu.
 
Geçtiğimiz ay baştan aşağı yenilenen tasarımı ile birlikte daha temiz bir arabirim sunmaya başlayan Uber için söz verilen, Snapchat filtreleri ve arkadaş konumu özellikleri nihayet uygulamaya eklendi.
 
Doğrudan arkadaşlarınızın yanına gidebileceksiniz!
 
Gitmek istediğiniz yere doğru yola çıktığınızda çalışan filtreleri kullanmak istediğinizde uygulama sizi doğrudan Snapchat'a yönlendiriyor. Böylece sadece Uber aracında olduğunuzda kısa süreliğine açılan özel filtreleri kullanarak yeni hikayeler oluşturabiliyorsunuz.
 
 
Uber ile bir yere seyahat etmek istediğinizde, gitmek istediğiniz adresi yazmanız gerekiyor. Ancak, uygulamaya eklenen yeni özellik ile yanına gitmek istediğiniz bir arkadaşınızdan doğrudan konum bilgisi alabileceksiniz.
 
Uber ile telefon rehberinizi senkronize ettikten sonra, ana ekranda yer alan ' Nereye? ' bölümüne yanına gitmek istediğiniz arkadaşınızın adını yazmanız yeterli.
 
Bu etapta arkadaşınız konum bilgisini paylaşmak isteyip istemediği konusunda bir uyarı ile karşılaşıyor ve konumunu paylaşması halinde sürücü sizi doğrudan arkadaşınızın yanına götürüyor.
 
shiftdelete
626863
Bu haberler ilginizi çekebilir