Twitter'dan 'While You Were Away' Özelliği Kullanıma Sunuldu

iOS için Twitter özetleri uygulaması çıktı. Twitter, daha önce duyurulan "While you were away ..." özelliğini ilk olarak iOS uygulamasında kullanıma sundu. Artık kaçırdığınız tweetleri özet olarak olarak alabileceksiniz.
23 Ocak 2015 13:39
Twitterdan While You Were Away Özelliği Kullanıma Sunuldu
Yeni yılın ilk günlerinde duyurulan Twitter'ın yeni özet özelliği "While you were away..", bugün yayınlanan blog yazısı ile iOS uygulamasında kullanıma sunuldu.
 
Sizlerle daha önce burada paylaştığımız gibi Twitter'da bulunmadığınız süreçte kaçırmış olabileceklerinizi size özetleyen "While you were away..." özelliğini "Sen uzaktayken..." ya da "Sen yokken..." şeklinde kabaca Türkçe'ye çevirebiliriz.
 
 
İlk olarak bugünden itibaren iOS uygulamasında herkes için kullanıma sunulan bu özellik ile kullanııclar bir süre Twitter'da bulunmayıp, daha sonra yeniden uygulamaya girdiklerinde karşılarında "While you were away" başlıklı tweetler görecekler.
 
 
Twitter'ın gerçek zamanlı, kronolojik, sıralamasından ödün vermeden kullanıma sununlacağı belirtilen yeni özellik ile henüz iOS uygulamasında karşılaşma sansı bulamadık ancak deneyimlediğimizde en kısa sürede sizlerle burada paylaşacağız. 
 
Bugünden itibaren iOS uygulamasında karşımıza çıkacak olan "While you were away..." özelliği yakında Android uygulamasında ve twitter.com üzerinde de kullanılabilir olacak. 
shiftdelete
623848
Bu haberler ilginizi çekebilir