Twitter'da TT olmak bakın kaç bin dolar

Dünya genelinde 465 milyon, Türkiye’de ise 7.2 milyon üyesi bulunan Twitter, dijital reklam pastasından daha çok pay almayı hedefliyor.
28 Kasım 2013 19:59
Twitterda TT olmak bakın kaç bin dolar
Türkiye’de resmi reklam satış ortağı olarak Genart Medya ile anlaşan Twitter,   ‘Promoted Products’ (reklam destekli twit) ürünlerini satışa sunacak. Genart Medya, aracılığıyla reklam veren firmalar, ürün ve hizmetlerini Twitter kullanıcılarına duyurabilecek. Genart Medya, Türkiye’de Twitter’ın reklam ürünlerini sunan tek firma olarak faaliyet gösterecek.
 
Genart Medya’nın Kurucu Ortağı Burak Yılmaz, ‘Promoted products’ kapsamında twitter için 3 farklı ürünleri olduğunu belirtti. Yılmaz ürünlerini şöyle anlattı: “Promoted Trends (sponsorlu trendler), Promoted Tweets (sponsorli tweetler) ve Promoted Account (sponsorlu hesaplar). Buna göre reklam amaçlı tweet ve hesap için minimum 10 bin dolar, reklam amaçlı ‘trending topic’ trend konusu olmak için ise minimum
 
15 bin dolar ödemek gerekiyor. Yani ürününüzün reklamını yapmak için twitter’dan faydalanmak istiyorsanız, ödemeniz gereken rakam minimum 10 bin dolar. Gün boyunca markanızın twitter’ın en çok konuşulanları ‘Trending Topic’ listesinin başında yer almasını istiyorsanız da en az 15 bin doları gözden çıkarmanız gerekiyor.
haberturk
Etiketler : sosyal medya , twitter
803835
Bu haberler ilginizi çekebilir