Twitter'da Sahte Takipçilerinizi Nasıl Bulunur?

Twitter’da ne kadar sahte takipçiniz var? Sayınızı merak ediyor musunuz? Twitteraudit ile Twitter’daki sahte takipçilerinizi bulabilirsiniz. Detaylar haberimizde...
15 Eylül 2015 12:10
Twitterda Sahte Takipçilerinizi Nasıl Bulunur?
Twitter üzerinden direkt olarak kaç adet sahte takipçinizin olduğu görünmüyor. Twitteraudit sitesi, Twitter profilinize erişim izni istiyor ve tüm takipçilerinizin faaliyetlerini kontrol ediyor. Faaliyet sayısı neredeyse hiç olmayan takipçileriniz Twitteraudit sitesine göre sahte hesap olarak nitelendiriliyor. Peki, Twitteraudit ile Twitter’daki sahte takipçilerinizi nasıl öğreneceksiniz?
 
 
Twitter'da Sahte Takipçi Nasıl Bulunur?
 
1. Adım: Twitteraudit sitesine ulaşmak için tıklayın.
 
2. Adım: Twitteraudit sitesinde yer alan “How many of your followers are real?” yazısının altındaki kutucuğa Twitter kullanıcı adınızı yazın.
 
 
3. Adım: Twitteraudit, Twitter hesabınıza erişim izni isteyecek. Bu seçeneğe "evet" deyin ve Twitteraudit sitesine yönlendirilmeyi bekleyin.
 
4. Adım: Twitteraudit sitesine yönlendirildikten sonra “Audit” seçeneğine tıklayın ve bekleyin. Twitteraudit takipçilerinizi analiz edip kaç adet gerçek kaç adet sahte takipçinizin olduğunu size ayrıntılı veriler ile sunacak.
shiftdelete
889005
Bu haberler ilginizi çekebilir