Twitter'da Canlı Yayın Dönemi!

En popüler sosyal medya platformlarından biri olan Twitter'a yeni bir özellik daha geliyor. Yeni özellik ile artık 7/24 canlı yayın yapılacak!
01 Mayıs 2017 18:35
Twitterda Canlı Yayın Dönemi!
Popüler sosyal paylaşım sitesi Twitter, gün geçtikçe sadece 140 karakter kullanılan bir siteden daha fazlası oluyor. Periscope ile birlikte canlı yayın ekosistemine giren Twitter, 7/24 canlı yayın yapmaya hazırlanıyor.
 
Temelde yeni uygulamasıyla Twitter, uzun zamandır hayata geçirmek istediği canlı yayın konseptini uygulamaya hazırlanıyor. Markaların ürettikleri özel içerikleri yayınlayacak olan site bir nevi canlı yayın servisine evrilmiş oluyor.
 
 
İlk olarak canlı haber yayını yapmaya başlayacak olan Twitter, bu konuda ünlü finans sitesi Bloomberg ile anlaşmaya vardı. Haberin duyurusu, şirketin son üç aydaki mali durumunun yayınlanmasından hemen sonra yapıldı.
 
Twitter'ın aktif kullanıcı sayısı 9 milyon daha arttı!
 
Bu yüzden analistler, yatırımcıları son üç ayda aktif kullanıcı sayısına 9 milyon daha ekleyen Twitter'ın iyiye gittiğini gördüğü için para kazanabilecekleri yeni bir platforma izin verdiklerini düşünüyor.
 
 
Bloomberg Medya CEO'su Justin Smith, Twitter'da gerçekleşecek olan yeni yayınlarının, kendi izleyicilerinin yanı sıra dünyanın dört bir köşesindeki izleyicilere ulaşmak için en iyi yol olduğunu söyledi. Ayrıca Smith, yayınlarda sadece en önemli haberlerin sunulacağını da belirtti.
 
Bloomberg ile yapılan anlaşmadan sonra Twitter'ın en büyük amaçlarından bir tanesi başarılmış oldu. Sadece Twitter için 7/24 üretilecek özel bir içerik ile birlikte hem reklam verenlerin hem de kullanıcıların ilgisini çekecek yeni bir platform ile Twitter, uzun zamandır kötü giden mali durumlarını düzeltecek bir yol bulmuş olabilir.
 
shiftdelete
252325
Bu haberler ilginizi çekebilir