Twitter yepyeni arayüzüyle iPad üzerinde de çalışıyor

İnternet dünyasının popüler sosyal ağlarının başında gelen Twitter, Facebook ve Google+’a arayüz açısından benzeyen yepyeni iPad uygulaması üzerinde çalışıyor.
14 Şubat 2014 10:03
Twitter yepyeni arayüzüyle iPad üzerinde de çalışıyor

Arayüzü sıfırdan yazılan yeni Twitter uygulamasının nasıl olacağıyla ilgili ilk detayları Mashable’ın editörlerinden Matt Petronzio kamuoyu ile paylaştı.

 

Sayfanın en üst bölümünden başlık görselinin yer aldığı yeni arayüzde profil fotoğrafı sol üst köşede konumlandırılmış. Profil fotoğrafının hemen altında ise sırasıyla kısa biyografi yazısı, kimi takip etmeli bölümü ve favoriler bölümü yer alıyor. Başlık fotoğrafının altındaki diğer bölümde Twitter hesabının istatistikleri bulunurken; sayfanın geri kalanı ise Twitter mesajlarını ve paylaşılan fotoğraflar ile videolara ayrılmış.

 

Şu anda geliştirme çalışmaları devam eden Twitter’ın yeni iPad uygulamasının ne zaman yayınlanacağıyla ilgili net bir bilgi bulunmuyor.  

 

donanımhaber
Etiketler : iPad , twitter
24449
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Instagram, Direct Özelliğini Geliştiriyor!

  Instagram, Direct Özelliğini Geliştiriyor!

  Instagram, yenilik yapmaya durmadan devam ediyor. Instagram, Direct özelliğini yeniledi. İşte ayrıntıları...
 • Snapchatten Özel Hikayeler Modu!

  Snapchat'ten Özel Hikayeler Modu!

  Snapchat, yeniliklere devam ediyor. Şimdi ise kullanıcılarına yeni özelliliği olan "özel hikayeler" modunu tanıttı. İşte ayrıntıları...
 • Messenger, Yeni Güncellemeye Kavuştu!

  Messenger, Yeni Güncellemeye Kavuştu!

  Facebook Messenger'a yeni birgüncelleme geldi. İşte yeni güncelleme ile gelen değişiklikler...
 • Snapchatten Bir yenilik Daha!

  Snapchat'ten Bir yenilik Daha!

  Instagram'ın Snapchat'ten kopyaladığı özelliklerini son zamanlarda duymaya başlamıştık. Ancak bu sefer Snapchat'ten beklenmedik bir hamle geldi ve Snapchat, Instagram'ın özelliğini kopyaladı!
 • Facebook Yorumlara Yenilik Geliyor!

  Facebook Yorumlara Yenilik Geliyor!

  Facebook, yeniliklere doymuyor. Facebook, Messenger'a eklemiş olduğu duygu ifadelerini şimdi de yorumlara eklemeye hazırlanıyor. Beğen butonunun alternatifi olan ifadeler hızla yayılıyor.
 • Twitterda Canlı Yayın Dönemi!

  Twitter'da Canlı Yayın Dönemi!

  En popüler sosyal medya platformlarından biri olan Twitter'a yeni bir özellik daha geliyor. Yeni özellik ile artık 7/24 canlı yayın yapılacak!
 • Whatsapp Güncellemesi Türkiyede!

  Whatsapp Güncellemesi Türkiye'de!

  Sosyal medya platformun en popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp'ın güncellemesi Türkiye'de yayınlandı. Yeni güncelleme ile artık Siri, mesajlarınızı isterseniz sesli okuyabilecek.
 • Twitterda Emoji Dönemi!

  Twitter'da Emoji Dönemi!

  Emojiler, artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Öyle ki duygu ve düşüncelerimizi ifade ederken emoji kullanmaktan vazgeçemiyoruz. Twitter'da artık aramalarda emoji kullanılabilecek.
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama