Twitter yaratıcılarından yeni bir uygulama!

Twitter'ın yapımcılarından yepyeni bir uygulama geldi JELLY!
09 Ocak 2014 10:43
Twitter yaratıcılarından yeni bir uygulama!

Twitter’ın yaratıcısı Biz Stone ve ekibi Jelly ile soru sorma alışkanlıklarımızı değiştireceğe benziyor. Merak ettiğiniz herhangi bir şeyin cevabını öğrenmek için artık sadece fotoğrafını çekmek yeterli olacak. Sade bir arayüze sahip olan Jelly’i Facebook ve Twitter hesaplarınıza bağladıktan sonra merak ettiğiniz şeyin fotorafını çekmeniz yeterli. Jelly, daha kurulumunun ilk aşamasında sizden izin almadan Facebook veya Twitter’da bir şey yayınlamayacağını söylüyor, tek yaptığı şey bu mecralardaki Jelly kullanan arkadaşlarınıza fotoğraflı sorunuzu iletmek.

 

Şimdilik iOS ve Android için ücretsiz olarak piyasaya sürülen Jelly, muadili sayılabilecek Quora’dan daha sade ve daha kişisel gibi görünüyor. Sorunuza hemen cevap beklemiyorsanız ve biraz da eğlenmek istiyorsanız Jelly güzel bir tercih olabilir.

technolabs
Etiketler : Android , facebook , iOS , twitter
430115
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Instagramdan Restoranlarda Rezervasyon!

  Instagram'dan Restoranlarda Rezervasyon!

  Instagram artık sadece fotoğrafların paylaşıldığı alan olmaktan çıkıp, bambaşka bir platforma dönüştü. Şimdi de Instagram'da rezervasyon dönemi başlıyor.
 • Messenger Day Çıktı!

  Messenger Day Çıktı!

  Facebook'un bir süre önce denemeye başladığı Snapchat Hikayeler benzeri yeni denemesi olan Facebook Messenger Day, bugünden itibaren kullanılmaya başlanacak.
 • Facebook, Sanal Gerçeklik Uygulaması 360 Duyurdu!

  Facebook, Sanal Gerçeklik Uygulaması 360 Duyurdu!

  Sanal gerçekliğe büyük yatırımlar yapan Facebook, Facebook 360 adındaki ilk sanal gerçeklik uygulamasını duyurdu. İşte ayrıntıları...
 • Twitter Uygulamasına Yeni Özellik!

  Twitter Uygulamasına Yeni Özellik!

  Twitter, iOS cihazları için uygulamasını, kullanıcıların iPhone veya iPad’de kullandığı depolama alanı miktarında daha fazla kontrole sahip olmasını sağlayan küçük ama önemli bir özelliği ekleyerek bugün 6.73.1 sürümüne yükseltti.
 • WhatsApp "Durum" Geri Geliyor!

  WhatsApp "Durum" Geri Geliyor!

  En popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp, durum özelliğini geçtiğimiz günlerde kaldırmıştı. Görünen o ki durum özelliği geri gelecek!
 • Facebooka Dislike İşareti Geldi!

  Facebook'a Dislike İşareti Geldi!

  Facebook, kullanıcılarını sevindirecek bir haber verdi. Peki Facebook, uzun süredir konuşulan bu özelliği ne zaman kullanıma sunacak?
 • Facebooka Yeni Özellik Geliyor!

  Facebook'a Yeni Özellik Geliyor!

  Facebook, yeni uygulamasını çıkarmaya hazırlanıyor. City Guides, adı verilen bu uygulama, adından söz ettirecek gibi görünüyor.
 • Snapchat Halka Arz Edildi!

  Snapchat Halka Arz Edildi!

  Snapchat'i oluşturan Snap adlı şirketin ilk halka arzında hisse başına değeri yüzde 51 prim yaptı. Piyasa değeri yaklaşık 36 milyar dolara ulaşan şirket Twitter'ı geride bıraktı.
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama