Twitter yaratıcılarından yeni bir uygulama!

Twitter'ın yapımcılarından yepyeni bir uygulama geldi JELLY!
09 Ocak 2014 10:43
Twitter yaratıcılarından yeni bir uygulama!

Twitter’ın yaratıcısı Biz Stone ve ekibi Jelly ile soru sorma alışkanlıklarımızı değiştireceğe benziyor. Merak ettiğiniz herhangi bir şeyin cevabını öğrenmek için artık sadece fotoğrafını çekmek yeterli olacak. Sade bir arayüze sahip olan Jelly’i Facebook ve Twitter hesaplarınıza bağladıktan sonra merak ettiğiniz şeyin fotorafını çekmeniz yeterli. Jelly, daha kurulumunun ilk aşamasında sizden izin almadan Facebook veya Twitter’da bir şey yayınlamayacağını söylüyor, tek yaptığı şey bu mecralardaki Jelly kullanan arkadaşlarınıza fotoğraflı sorunuzu iletmek.

 

Şimdilik iOS ve Android için ücretsiz olarak piyasaya sürülen Jelly, muadili sayılabilecek Quora’dan daha sade ve daha kişisel gibi görünüyor. Sorunuza hemen cevap beklemiyorsanız ve biraz da eğlenmek istiyorsanız Jelly güzel bir tercih olabilir.

technolabs
Etiketler : Android , facebook , iOS , twitter
249084
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Snapchatten Özel Hikayeler Modu!

  Snapchat'ten Özel Hikayeler Modu!

  Snapchat, yeniliklere devam ediyor. Şimdi ise kullanıcılarına yeni özelliliği olan "özel hikayeler" modunu tanıttı. İşte ayrıntıları...
 • Messenger, Yeni Güncellemeye Kavuştu!

  Messenger, Yeni Güncellemeye Kavuştu!

  Facebook Messenger'a yeni birgüncelleme geldi. İşte yeni güncelleme ile gelen değişiklikler...
 • Snapchatten Bir yenilik Daha!

  Snapchat'ten Bir yenilik Daha!

  Instagram'ın Snapchat'ten kopyaladığı özelliklerini son zamanlarda duymaya başlamıştık. Ancak bu sefer Snapchat'ten beklenmedik bir hamle geldi ve Snapchat, Instagram'ın özelliğini kopyaladı!
 • Facebook Yorumlara Yenilik Geliyor!

  Facebook Yorumlara Yenilik Geliyor!

  Facebook, yeniliklere doymuyor. Facebook, Messenger'a eklemiş olduğu duygu ifadelerini şimdi de yorumlara eklemeye hazırlanıyor. Beğen butonunun alternatifi olan ifadeler hızla yayılıyor.
 • Twitterda Canlı Yayın Dönemi!

  Twitter'da Canlı Yayın Dönemi!

  En popüler sosyal medya platformlarından biri olan Twitter'a yeni bir özellik daha geliyor. Yeni özellik ile artık 7/24 canlı yayın yapılacak!
 • Whatsapp Güncellemesi Türkiyede!

  Whatsapp Güncellemesi Türkiye'de!

  Sosyal medya platformun en popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp'ın güncellemesi Türkiye'de yayınlandı. Yeni güncelleme ile artık Siri, mesajlarınızı isterseniz sesli okuyabilecek.
 • Twitterda Emoji Dönemi!

  Twitter'da Emoji Dönemi!

  Emojiler, artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Öyle ki duygu ve düşüncelerimizi ifade ederken emoji kullanmaktan vazgeçemiyoruz. Twitter'da artık aramalarda emoji kullanılabilecek.
 • Facebook Messenger Lite Arık Türkiyede Kullanımda!

  Facebook Messenger Lite Arık Türkiye'de Kullanımda!

  Facebook'un Messenger Lite artık Türkiye'de. Merakla bekleyenler için Android platformuna özel olan Messenger Lite uygulaması bugün Türkiye'de kullanıma sunuldu.
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama