Twitter Uygulamasına Yeni Özellik!

Twitter, iOS cihazları için uygulamasını, kullanıcıların iPhone veya iPad’de kullandığı depolama alanı miktarında daha fazla kontrole sahip olmasını sağlayan küçük ama önemli bir özelliği ekleyerek bugün 6.73.1 sürümüne yükseltti.
08 Mart 2017 22:01
Twitter Uygulamasına Yeni Özellik!
Twitter’ın “Saklama Alanı” ayarı, kullanıcıların önbelleğe alınmış görüntüler ve web içeriği için ne kadar alanın kullanıldığını görmelerini sağlıyor ve depolanan verileri temizleme imkanı sunuyor. Kullanıcılar Medya depolama alanını veya Web depolama alanını bağımsız olarak temizlemeyi seçebilir.
 
 
Yeni Twitter özelliğine Twitter Uygulaması > Alt Menüden “Ben” > Ayarlar İkonuna Tıklayarak Ayarlar menüsü > Veri Kullanımı menüsü üzerinden Saklama Alanı başlığı altından ulaşabilirsiniz. Özelliği kullanabilmek için öncelikle Twitter uygulamasını App Store üzerinden güncellemeniz gerekiyor.
 
Twitter’ın yeni önbellek temizleme özelliği, uygulamayı sık sık kullanan kullanıcılar için hoş bir özelliktir. Bu özellikten önce uygulamanın önbelleğini temizlemenin tek yolu, Twitter uygulamasını silmek ve yeniden yüklemekti.
 
AppleFoni
Etiketler : Apple , iOS , iPad , iphone , twitter
893441
Bu haberler ilginizi çekebilir