tvOS 11.1 Güncellemesi Yayınladı!

Apple, tvOS 11.1 güncellemesini yayınladı. Güncellemenin detayları haberimizde...
01 Kasım 2017 06:48
tvOS 11.1 Güncellemesi Yayınladı!
Apple, geçtiğimiz ay yayınladığı tvOS 11 güncellemesinden yaklaşık bir ay sonra tvOS 11.1’i yayınladı. Güncelleme sadece dördüncü ve beşinci nesil Apple TV’ye yüklenebiliyor.
 
tvOS 11.1 yayınlandı!
 
Eylül ayında yayınlanan tvOS 11, AirPods desteği, yerel saat temelli ışık ve karanlık mod arasında otomatik geçiş yapma, birden fazla Apple TV’yi aynı evde senkronize etmek için tasarlanan ana ekran senkronizasyon seçenekleri, yeni arka plan modları ve bildirim desteği gibi özelliklerle gelmişti.
 
 
Güncellemeden kısa bir süre sonra test edilmeye başlayan tvOS 11.1’de herhangi bir yenilik bulunmuyor. Bu güncelleme daha çok tvOS 11 için hata düzeltmelerine ve performans geliştirmelerine odaklanmış görünüyor.
 
Bu güncelleme ile düzeltilen en önemli sorun iOS 11.1, watchOS 4.1 ve macOS High Sierra 10.13.1‘de de ele alınan KRACK adlı önemli Wi-Fi bağlantı açığı oldu. Bu açık sebebiyle tüm internet trafiğiniz kötü niyetli kullanıcılar tarafından gözetlenebiliyordu.
 
tvOS 11.1, güncellemesi, Apple TV üzerinden Ayarlar-> Sistem -> Yazılım Güncelleme adımı ile yüklenebilir. Apple TV’nizde otomatik yazılım güncelleme özelliği açık ise Apple TV otomatik olarak yeni tvOS sürümüne yükseltilecektir.
 
shiftdelete
Etiketler : Apple , Apple TV , güncelleme , tvOS 11.1
806455
Bu haberler ilginizi çekebilir