Tüm Whatsapp Hareketlerini İzleyen Uygulama: WhatsDog!

Artık Whatsapp'taki tüm hareketleriniz izleyen bir uygulama mevcut: Whatsdog! Detaylar haberimizde...
09 Mayıs 2015 18:27
Tüm Whatsapp Hareketlerini İzleyen Uygulama: WhatsDog!
Whatsapp için geliştirilen Whatsdog uygulamasının birçok çift arasında sorun olacağı düşünülüyor. WhatsDog uygulamasıyla takip etmek istediğiniz kişinin tüm Whatsapp haraketlerini takip etmek mümkün.
 
Mavi tik uygulamasından sonra Whatsdog uygulaması kullanıcıların canını sıkacak gibi görünüyor. Dünyanın en çok kullanılan çevrimiçi mesajlaşma ağı Whatsapp için Whatsdog uygulaması geliştirildi ancak WhatsDog her ne kadar Whatsapp entegreli bir uygulama olsa da birebir Whatsapp ile bir ilişkili değil. Sevdiğiniz veya takip etmek istediğiniz bir kişinin tüm Whatsapp haraketlerini takip etmeye yarayan Whatsdog uygulamasının birçok çift arasında sıkıntıya sebep vermesi bekleniyor.
 
 
Whatsdog nedir?
 
WhatsDog sevdiğiniz veya takip etmek istediğiniz bir kişinin tüm Whatsapp haraketlerini yani çevirimiçi olup olmadığını ve ne kadar çevrimiçi kaldığını takip etmenizi sağlayan bir uygulamadır. 
 
Bu takip ettiğiniz kişinin mesajlaşmalarını okumak olarak değil Whatsapp ‘da ne zaman çevrim içi olup olmadığı ve ne kadar çevrim içi kaldığını öğrenmeye yarar. Uygulamaya girdiğiniz tarihten itibaren takip etmek istediğiniz numara hakkında size veriler sunan WhatsDog, takip ettiğiniz numaranın online olması ile sizi uyarıyor.
 
Whatsdog uygulaması takip ettiğiniz kişinin bilgilerini sesli ve titreşim uyarısıyla kullanıcılara anlık ileti olarak sunmaktadır. 
 
Sadece başka kişi tarafından engellenmiş kullanıcıların o kişiyi takip etme gibi bir olasılığı bulunmuyor. Whatsdog şimdilik sadece Android kullanıcıları için sunulmuştur. iPhone gibi mobil başka bir sürümünü kullananların ise endişelenmesine hiç gerek yok.
 
 
Whatsdog nasıl indirilir?
 
Google play üzerinden ücretsiz olarak indirilen bu Whatsdog'un reklam sorununu çözebilmek için ise 10 TL gibi bir rakam ödemek gerekiyor.
cnnturk
Etiketler : Android , uygulama , Whatsapp , WhatsDog
865760
Bu haberler ilginizi çekebilir