Tüm Dünyada Twitter Çöktü!

Dünya genelinde erişim sıkıntısı yaşanan Twitter'a hiçbir türlü giriş yapılamıyor! İşte Twitter'ın çökmesiyle iligli tüm detaylar...
19 Ocak 2016 12:26
Tüm Dünyada Twitter Çöktü!
Twitter, yeni yıla nurtopu gibi bir sorunla giriş yaptı. Bizim de biraz önce fark ettiğimiz üzere Twitter’a yaklaşık yarım saattir Türkiye genelinde giriş yapılamıyor.
 
Teknik bir hatadan kaynaklandığı belirtilen erişim sıkıntısı için Twitter’ın 404 ekranında klasik ‘Fark ettiğin için teşekkürler, bunu yakında düzelteceğiz ve her şeyi eski haline getireceğiz’ mesajı paylaşılmış durumda.
 
Independent’in haberine göre Twitter’ın bünyesinde bulunan geliştiriciler, sitenin büyük bir problemle karşı karşıya kaldığı yönünde bir açıklama yaptılar. Başta Birleşik Krallık olmak üzere Batı Avrupa ülkeleri dışında ABD’nin bazı bölgelerinde ve Hindistan’da da erişim sıkıntısı bulunuyor.
 
Twitter’ın ana sayfasında sorunun kısa bir süre içerisinde çözüleceği yönünde açıklama yapılmış olsa da sıkıntı büyük gibi duruyor. Bakalım sorun ne zaman çözülecek? Beklemedeyiz.
webtekno
9077
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Instagramdan Restoranlarda Rezervasyon!

  Instagram'dan Restoranlarda Rezervasyon!

  Instagram artık sadece fotoğrafların paylaşıldığı alan olmaktan çıkıp, bambaşka bir platforma dönüştü. Şimdi de Instagram'da rezervasyon dönemi başlıyor.
 • Messenger Day Çıktı!

  Messenger Day Çıktı!

  Facebook'un bir süre önce denemeye başladığı Snapchat Hikayeler benzeri yeni denemesi olan Facebook Messenger Day, bugünden itibaren kullanılmaya başlanacak.
 • Facebook, Sanal Gerçeklik Uygulaması 360 Duyurdu!

  Facebook, Sanal Gerçeklik Uygulaması 360 Duyurdu!

  Sanal gerçekliğe büyük yatırımlar yapan Facebook, Facebook 360 adındaki ilk sanal gerçeklik uygulamasını duyurdu. İşte ayrıntıları...
 • Twitter Uygulamasına Yeni Özellik!

  Twitter Uygulamasına Yeni Özellik!

  Twitter, iOS cihazları için uygulamasını, kullanıcıların iPhone veya iPad’de kullandığı depolama alanı miktarında daha fazla kontrole sahip olmasını sağlayan küçük ama önemli bir özelliği ekleyerek bugün 6.73.1 sürümüne yükseltti.
 • WhatsApp "Durum" Geri Geliyor!

  WhatsApp "Durum" Geri Geliyor!

  En popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp, durum özelliğini geçtiğimiz günlerde kaldırmıştı. Görünen o ki durum özelliği geri gelecek!
 • Facebooka Dislike İşareti Geldi!

  Facebook'a Dislike İşareti Geldi!

  Facebook, kullanıcılarını sevindirecek bir haber verdi. Peki Facebook, uzun süredir konuşulan bu özelliği ne zaman kullanıma sunacak?
 • Facebooka Yeni Özellik Geliyor!

  Facebook'a Yeni Özellik Geliyor!

  Facebook, yeni uygulamasını çıkarmaya hazırlanıyor. City Guides, adı verilen bu uygulama, adından söz ettirecek gibi görünüyor.
 • Snapchat Halka Arz Edildi!

  Snapchat Halka Arz Edildi!

  Snapchat'i oluşturan Snap adlı şirketin ilk halka arzında hisse başına değeri yüzde 51 prim yaptı. Piyasa değeri yaklaşık 36 milyar dolara ulaşan şirket Twitter'ı geride bıraktı.
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama