Tinder'da Kalp Atışınıza Göre Eş Bulun

Tinder'da artık kalp atış hızınıza göre eş bulun. Böylece duygularınızda ne kadar samimi olduğunuzu da ortaya çıkacak. İşte detaylar...
11 Temmuz 2015 16:04
Tinderda Kalp Atışınıza Göre Eş Bulun
Belli kişi sayısıyla sınırlı olmak üzere ücretsiz olarak hem Android hem de iOS platformunda kullanılabilen Tinder, 2 kilometreden 150 kilometreye kadar olan mesafe içinde aradığınız cinsiyete göre kız ya da erkek arkadaş bulmanızı sağlıyor.
 
Eşleştirmenin olması sadece sizin bir kişiyi beğenmenize bağlı değil. Aynı zamanda o kişinin de sizin profilinizi beğenmesi gerekiyor. İki kişi birbirini beğendiğinde ise 'Match' yani eşleşme olayı tamamlanmış oluyor. Bundan sonra da iki kişi arasında mesajlaşma başlıyor. Siz bir kişinin fotoğrafını beğendiğinizde ona herhangi bir bildirim gitmiyor ve o sizin fotoğrafınızı beğenene kadar da bu durumdan haberi olmuyor. Bu nedenle mutlak suretle iki kişinin birbirini beğenmesi şart ve ancak o şartla eşleşme mümkün oluyor.
 
 
APPLE WATCH İLE NABIZ DEVREYE GİRİYOR
 
Mobil çöpçatanlık uygulaması Tinder, platforma gelen güncelleme sayesinde kullanıcların kalp atışlarını ölçecek ve  eşleşme bu yöntem ile yapılacak. 
 
'Kalp atışı yalan söylemez' parolası ile tanıtılan yeni özellik kullanıcının kalp atışı yüksekse eşleşme yapıyor, düşükse eşleşme işlemini gerçekleştirmiyor.
 
Bu özelliğin önümüzdeki haftalarda Apple Watch'un ardından Android işletim sistemi ile çalışan akıllı saat modellerine de gelmesi bekleniyor. 
hurriyet
812081
Bu haberler ilginizi çekebilir