Tim Cook'un Super Bowl'da Çektiği Fotoğraf

Tim Cook, Super Bowl sırasında iPhone ile çektiği bulanık fotoğraf, sosyal medyada eleştirildi. İşte Tim Cook'un çektiği fotoğraf ve gelen eleştiriler...
09 Şubat 2016 12:38
Tim Cookun Super Bowlda Çektiği Fotoğraf
iPhone modellerinin kameraları başarılı, buna şüphe yok. Hatta Apple, iPhone modellerine bu konuda öylesine güveniyor ki uzun süredir "iPhone ile Çekildi" ismiyle bir reklam çalışması dahi yürütüyor.
 
 
Ancak Tim Cook geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen Super Bowl maçında çektiği fotoğrafa, sosyal medyada eleştirildi.
 
 

 
 
Tim Cook'un fotoğrafı iPhone 6s ile mi yoksa iPhone 6s Plus ile mi çektiği bilinmese de, bulanık çıkan fotoğrafın OIS destekli olmadığı için iPhone 6s ile çekmiş olması muhtemel görünüyor.
 
 
Reklam kampanyasına gönderme yapılıyor
 
Tim Cook'un sözünü ettiğimiz fotoğrafı Twitter'dan paylaşmasından sonra bazı kullanıcılar Apple'ın "iPhone 6 ile çekildi" reklam kampanyasına gönderme yaptılar. Bazı insanlar bu fotoğrafı alarak Photoshop'ta "iPhone 6 ile çekildi" bilboard'larına yapıştırdılar.
shiftdelete
Etiketler : fotoğraf , iphone , super bowl , Tim Cook
400914
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Snapchatten Özel Hikayeler Modu!

  Snapchat'ten Özel Hikayeler Modu!

  Snapchat, yeniliklere devam ediyor. Şimdi ise kullanıcılarına yeni özelliliği olan "özel hikayeler" modunu tanıttı. İşte ayrıntıları...
 • Messenger, Yeni Güncellemeye Kavuştu!

  Messenger, Yeni Güncellemeye Kavuştu!

  Facebook Messenger'a yeni birgüncelleme geldi. İşte yeni güncelleme ile gelen değişiklikler...
 • Snapchatten Bir yenilik Daha!

  Snapchat'ten Bir yenilik Daha!

  Instagram'ın Snapchat'ten kopyaladığı özelliklerini son zamanlarda duymaya başlamıştık. Ancak bu sefer Snapchat'ten beklenmedik bir hamle geldi ve Snapchat, Instagram'ın özelliğini kopyaladı!
 • Facebook Yorumlara Yenilik Geliyor!

  Facebook Yorumlara Yenilik Geliyor!

  Facebook, yeniliklere doymuyor. Facebook, Messenger'a eklemiş olduğu duygu ifadelerini şimdi de yorumlara eklemeye hazırlanıyor. Beğen butonunun alternatifi olan ifadeler hızla yayılıyor.
 • Twitterda Canlı Yayın Dönemi!

  Twitter'da Canlı Yayın Dönemi!

  En popüler sosyal medya platformlarından biri olan Twitter'a yeni bir özellik daha geliyor. Yeni özellik ile artık 7/24 canlı yayın yapılacak!
 • Whatsapp Güncellemesi Türkiyede!

  Whatsapp Güncellemesi Türkiye'de!

  Sosyal medya platformun en popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp'ın güncellemesi Türkiye'de yayınlandı. Yeni güncelleme ile artık Siri, mesajlarınızı isterseniz sesli okuyabilecek.
 • Twitterda Emoji Dönemi!

  Twitter'da Emoji Dönemi!

  Emojiler, artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Öyle ki duygu ve düşüncelerimizi ifade ederken emoji kullanmaktan vazgeçemiyoruz. Twitter'da artık aramalarda emoji kullanılabilecek.
 • Facebook Messenger Lite Arık Türkiyede Kullanımda!

  Facebook Messenger Lite Arık Türkiye'de Kullanımda!

  Facebook'un Messenger Lite artık Türkiye'de. Merakla bekleyenler için Android platformuna özel olan Messenger Lite uygulaması bugün Türkiye'de kullanıma sunuldu.
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama