Tim Cook'tan iPhone 6s Bataryalı Kılıf Açıklaması!

Apple CEO'su Tim Cook, yeni ürünleri iPhone 6s bataryalı kılıfı için gelen eleştirilere yanıt verdi. İşte Tim Cook'un iPhone 6s Smart Battery Case yorumu!
10 Aralık 2015 19:22
Tim Cooktan iPhone 6s Bataryalı Kılıf Açıklaması!
Apple’ın CEO görevini devam ettiren Tim Cook, geçtiğimiz gün satışa sundukları yeni ürünleri iPhone 6s Smart Battery Case için yorumlarını açıkladı.
 
iPhone 6s bataryalı kılıfı için gelen eleştirilere bir cevap niteliği taşıyan bu yorumlar, kullanıcıların tasarım noktasındaki kaygılarına yönelik gibi göründü.
 
 
Tim Cook, iPhone 6/6s batarya kılıf için yorum yaptı!
 
Tim Cook'un yaptığı açıklama, iPhone 6s Smart Battery Case tasarımı için gelen eleştirilere yönelik oldu. Genel olarak bataryalı kılıflar için konuşmaya başlayan Cook, her gün telefonlarını şarj eden kullanıcıları için bir şey ifade etmeyen iPhone 6s batarya kılıfın, özellikle seyahat eden ve sıkça yer değiştiren kullanıcıların için, muazzam bir alternatif olduğunu belirtti.
 

 
 
Bununla beraber tasarım noktasında, söz konusu yumuşak ve noktalı materyal üzerine, bataryanın ortada yer almasının iyi bir fikir olduğunu söyledi.
 
Son olarak Cook, diğer firmaların benzer ürünlerinin tasarımlarından farklı ve daha hoş bir tasarıma sahip olduğunu ima eden yorumlamalarda bulundu.
 
Öyle görünüyor ki Apple CEO’su Tim Cook, tasarımsal olarak ortada yer verilen batarya çıkıntısının, en iyi tasarımsal çözüm olduğunu kanaatinde..
shiftdelete
134395
Bu haberler ilginizi çekebilir