• Anasayfa
  • Oyun
  • Thermaltake’in Soğutmalı Oyuncu Koltuğu İle Tanışın!

Thermaltake’in Soğutmalı Oyuncu Koltuğu İle Tanışın!

Thermaltake X Comfort Air aktif soğutmalı oyuncu koltuğu ile tanışın.
13 Kasım 2017 17:39
Thermaltakein Soğutmalı Oyuncu Koltuğu İle Tanışın!
Thermaltake bilgisayar başında geçirilen saatlerin konforlu olması için yepyeni bir oyuncu koltuğu ile karşımıza çıktı. Thermaltake X Comfort Air Oyuncu Koltuğu özellikle aktif soğutma özelliği ile tüm benzerlerinden ayrılmayı başarıyor.
 
Thermaltake X Comfort Air Oyuncu Koltuğu özellikleri 
 
Koltuktaki soğutma sistemi dört yüksek basınçlı fandan meydana geliyor. Oturma kısmının altına yerleştirilen ve üç farklı hızda çalıştırılabilen bu fanlar sayesinde suni derinin oluşturabileceği rahatsızlığın da önüne geçilmiş oluyor.
 
 
 
 
Şirket bu sistem sayesinde koltuğun 0.6 ile 1.5 derece daha serin olduğunu ifade ediyor. Gürültü seviyesinin ise 32 dB(A) olduğu belirtiliyor ancak en düşük ve en yüksek değerle detaylandırılmıyor.
 
Üründe şirketin diğer koltukları gibi yükseklik, sırt açısı, eğim kilidi, salınım ve dört yönlü kolçak ayarı sunuluyor. Alüminyum çerçeve üzerine kurulu ürünün dolgu malzemesi ise 75 kg/m3 köpük. Ayrıca sınıf 4 gaz pistonu ve alüminyum beş kollu tabanda 3 inç tekerlekler bulunuyor.
 
 
 
 
Kırmızı ve siyah renk seçeneklerle piyasaya sürülen X Comfort Air, 500 dolar gibi oldukça yüksek bir fiyat etiketine sahip.
 
shiftdelete
276343
Bu haberler ilginizi çekebilir