Telegram'dan Kullanıcılarını Sevindiren Haber!

Telegram kullanıcılarının özellikle beklediği özellikleri sunma hazırlığı içerisinde. Beklenen özellik müjdelendi. İşte haberin detayı.
18 Ocak 2017 21:44
Telegramdan Kullanıcılarını Sevindiren Haber!
Akıllı telefonlarla birlikte artık vazgeçilmez hale gelen mesajlaşma uygulamaları, kısa mesajların yerini aldıktan sonra, art arda arama özelliklerini de üstlenir oldular. Bu alanda popüler uygulamalardan birisi olan Telegram için de kullanıcılar tarafından beklenen, yepyeni özellikler müjdelenmiş durumda.
 
Telegram için sesli ve görüntülü arama ile özel temalar geliyor!
 
Telegram CEO’su Pavel Durov, kullanıcılardan gelen talepleri göz ardı etmeyerek yakında özel tema ve sesli arama özelliklerini de uygulamaya dahil edeceklerini paylaştı. Öte yandan Telegram için bu önemli özelliklerin ne zaman sunulacağı konusu şu an için muallakta.
 
 
Telegram uygulamasının masaüstü sürümü (1.0) özel temalar özelliğini yakın zamanda almış durumda. Bu duruma baktığımızda mobil uygulama için de özelliğin gecikmeyeceğini düşünebiliriz. Şifrelenmiş sesli ve görüntülü aramaları içinse, 2015 Nisan’ında Telegram tarafından atılmış olan bir tweet akıllara geliyor. Şirket, bu Teknolojiyi çoktan geliştirdiğini ancak bir öncelik olarak görmediğini ifade etmişti.
 
Öte yandan Telegram’ın Facebook Messenger, WhatsApp, WeChat gibi ciddi rakipleri, bu özellikleri kullanıcılarına sunmaya çoktan başladı. Sesli ve görüntülü arama anlamında biraz geciken şirketin, bu anlamda pazar payını kaptırmamak üzere biraz daha acele etmesi gerekiyor. Telegram’ın 3.16 betasında gizli arama işlevinin sunulduğu ve özelliğin yakın zamanda normal sürümlere de geleceği söylentiler arasında.
 
shiftdelete
75539
Bu haberler ilginizi çekebilir