Telegram'a Yeni Özellikler!

Telegram için büyük güncelleme yayınlandı. İşte yeni güncelleme ile gelen yeni özellikler...
11 Ekim 2017 18:32
Telegrama Yeni Özellikler!
Telegram için sunulan büyük güncelleme sevilen haberleşme uygulamasını çok daha güçlü hale getiriyor. Telegram 4.4 sürümüne yükselen uygulama yeni bir medya oynatıcı, canlı konumlar ve daha fazla dil desteği ile göz dolduruyor.
 
Telegram 4.4 sürümünün yenilikleri
 
4.4 güncellemesiyle birlikte uygulamaya gelen yeni medya oynatıcı, kullanıcıların gönderip aldığı MP3 ve diğer müzik dosyaları için daha iyi destek sağlıyor. Eklenen önemli bir özellik olan canlı konumlar sayesinde ise kullanıcılar bulundukları konumu herhangi bir sohbette gerçek zamanlı olarak paylaşabilecek. Hareket halindeyken tam olarak bulunduğunuz yeri kişilerinize göndermek anlamında bunun oldukça kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz.
 
 
 
 
Canlı konumlar seçeneği, Konum kısmı altındaki “Konumumu Paylaş” seçeneği ile seçilebiliyor. Bu bilgiyi kiminle paylaşacağınızı da buradan seçebiliyorsunuz. Ek olarak, özelliğin gruplarda da kullanılabildiğini belirtelim. Grubun diğer üyeleri de aynı anda konumlarını paylaşabiliyor. Bu sayede herkesin konumunu görebileceğiniz etkileşimli bir harita ortaya çıkıyor.
 
 
 
 
Uygulama bundan böyle toplamda 13 dil için destek sunuyor ve tabii ki bu destek ileride daha da genişletilecek. Yeni diller Fransızca, Endonezyaca, Malezyaca, Rusça ve Ukraynaca olarak sıralanıyor.
 
App Store ve Google Play üzerinden iOS veya Android tabanlı akıllı telefonunuz için güncellemeyi hemen gerçekleştirebilirsiniz.
shiftdelete
395264
Bu haberler ilginizi çekebilir