Tamamen Transparan Hoparlör!

ONEclassic Wireless Hi-Fi hoparlörler oldukça şık görünüşleri ile dikkat çekiyor. Tasarım ve teknolojinin bir arada olduğu bu hoparlörlere sahip olmak biraz maliyetli.
09 Mart 2017 15:01
Tamamen Transparan Hoparlör!
Tasarım ve teknolojiyi bir araya getiren ONEclassic Wireless Hi-Fi hoparlörler, dekorasyona transparan bir dokunuş ekliyor.
 
 
Etkileyici tasarımlara karşı zaafı olanlardansanız ONEclassic sizi ilk bakışta kendine çekecek cinsten bir hoparlör. Tamamen transparan olan bu hoparlörün gövdesi cam gibi görünse de ONEaudio hoparlörü geliştirirken akrilik malzeme tercihinde bulunmuş. Firma bu tercihin sesi daha doğal ilettiğini söylüyor. Tabii cama kıyasla çok daha dayanıklı olduğu gerçeğini de belirtelim. Herhangi bir kazada hoparlörlerden birinin yere düşüp kırılması büyük talihsizlik olurdu.
 
 
ONEclassic Wireless Hi-Fi hoparlörlerin teknik açıdan dikkat çeken özelliği ise dünyanın ilk DECT (Digital Enhanced Cordless Telecommunications) teknolojisini kullanan ses sistemi olması. Bu sistem Bluetooth ve kablosuz teknolojilere nazaran daha avantajlı olmasıyla dikkat çekiyor. Standart aktarımarda sinyaller önce bir hoparlöre sonra diğerine geçiş yaparken, DECT kablolu bağlantılarda olduğu gibi sinyalleri her iki hoparlöre de aynı anda gönderebiliyor. Bu da ses kalitesini artıran bir detay olarak öne çıkıyor.
 
 
 
 
 
Hoparlörün akrilik gövdesinin içinde 6,5 inçlik woofer ve 2 inçlik tweeter yer alıyor. Toplamda her bir hoparlör 120 W’lı güç çıkışı sağlıyor. Dört farklı ses profiline sahip olan hoparlörün fiyatı da tasarımı kadar dikkat çekici. Salonunuzda transparan bir kablosuz hoparlör setine sahip olmanın bedeli 2.000 dolar.
 
log
855590
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Facebooktan Yeni Bir Patent Daha!

  Facebook'tan Yeni Bir Patent Daha!

  Facebook'un aldığı yeni patent sayesinde artırılmış gerçeklik gözlüğü üzerindeki çalışmasının da detayları ortaya çıktı.
 • Appleın 60 inçlik TVsi Ortaya Çıktı!

  Apple'ın 60 inçlik TV'si Ortaya Çıktı!

  Apple'ın yeni 60 inç ekrana sahip TV'si ortaya çıktı. İşte yeni TV'nin ilk detayları...
 • İşte Nikon D850!

  İşte Nikon D850!

  Nikon'nun yeni DSLR fotoğraf makinesi D850 ortaya çıkıtı. İşte D850'nin özellikleri fiyatı...
 • Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Almaya'da araştırmacılar güneş ışığından elektrik üreten güneş gözlüğü tasarlandı. İşte haberin ayrıntıları...
 • Samsungdan Milyonluk Televizyon!

  Samsung'dan Milyonluk Televizyon!

  Samsung, 88 inç büyüklüğündeki dev Q9 televizyonunu satışa sundu. Dev televizyonun fiyatı ile lüks bir ev satın alınabilir.
 • İşte Apple HomePodun Özellikleri!

  İşte Apple HomePod'un Özellikleri!

  Apple'ın WWDC 2017 etkinliği kapsamında tanıtımını gerçekleştirdiği, akıllı hoparlörü HomePod'un özellikleri sizlerle paylaşıyoruz.
 • Spotify Kullanucı Sayısı Appleı Katladı!

  Spotify Kullanucı Sayısı Apple'ı Katladı!

  Spotify'in Mart ayında açıklanan kullanıcı rakamları 50 milyon civarında idi. Yeni gelen açıklamaya göre kullanıcı sayısı Apple Music'in kullanıcı sayısının iki katından daha fazla.
 • Jeff Bezosun Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Jeff Bezos'un Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Uzun süre dünyanın en zengin insanı olma unvanını sürdüren Bill Gates'i geride bırakarak bu koltuğun sahibi olan Jeff Bezos'un liderliği uzun sürmedi. 8 saat sonra dünyanın en zengin ismi tekrar Bill Gates oldu.
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama