Tabletinizi fotoğraf makinesine çevirin

Tabletinizin çektiği fotoğraflardan tatmin olmuyor musunuz? Sony'nin bu lensleri sayesinde tabletinizi, fotoğraf makinesine çevirin ve fotoğraf çekmeyi daha zevkli bir hale getirin.
01 Şubat 2014 11:52
Tabletinizi fotoğraf makinesine çevirin
Android ve iOS için geliştirmiş olduğu QX serisi harici lensleri geçtiğimiz yıl tanıtan Sony, bu lensleri ilk etapta telefonlara bağlamak için aparatları satışa sunmuştu. Xperia serisi telefonlar ile uyumlu olan bu aparata bugün bir yenisi daha eklendi.Tabletten fotoğraf çeken kullanıcıları unutmayan Sony, Xperia Tablet Z için SPA-TA1 isimli yeni aparatını tanıttı.
 
 
QX serisi lenslerin kolayca bağlandığı bu aparat ilk olarak Japonya'da satışa sunulacak. Nisan ayının ortalarına doğru 36 Dolar fiyat etiketiyle yer alacak olan aparat, Japonya'dan sonra Amerika ve Avrupa mağazalarındaki yerini alacak.Şimdilik iPad uyumluluğu yok Xperia Tablet Z için geliştirilen QX10 ve daha fazla seçenek sunan QX100 lensleri ile uyumlu olan bu aparatın, Apple'ın tabletleri ile uyumlu olan bir sürümünün olup olmayacağı merak ediliyor.
 
Bakalım Sony bu hamlesi ile tabletten fotoğraf çeken kullanıcıların gönlünü kazanabilecek mi?
donanimhaber
Etiketler : Android , Apple , iOS , iPad , Sony , tablet , Xperia Z
271242
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Yeni iPad Pro Biraz Gecikebilir!

  Yeni iPad Pro Biraz Gecikebilir!

  Apple'ın yeni nesil tableti iPad Pro meraklılarını biraz üzecek gibi! Apple'ın Mart ayındaki etkinliğinde tanıtılacak olan iPad Pro, tanıtımdan hemen sonra satışa sunulmayacak.
 • Yurt Dışından Getirilen Cihazlara IMEI Kolaylığı!

  Yurt Dışından Getirilen Cihazlara IMEI Kolaylığı!

  Yurt dışından getirilen cihazlarda IMEI kolaylığı geldi. Açıklama Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan geldi. Artık, yurt dışından getirilip de ülkemizde değişimi yapılan cihazlara IMEI noktasında kolaylıklar sunulacak.
 • Whatsappı Bilgisayarda Kullanın!

  Whatsappı Bilgisayarda Kullanın!

  Wahatsapı bir bilgisayarda mı kullanmak istiyorsunuz? Peki ama Whatsapp Web nasıl kullanılır? Cevabı haberimizde...
 • Bilgisayardan iPhone İntenetine Bağlanma!

  Bilgisayardan iPhone İntenetine Bağlanma!

  Bilgisayarınızın interneti olmadığında iPhone'unuzun internetini kolaylıkla kullanabilirsiniz. Peki bilgisayardan iPhone internetine nasıl bağlanabiliriz?
 • LG G6dan Üç Farklı Renk Çeneği

  LG G6'dan Üç Farklı Renk Çeneği

  LG, yeni amiral gemisini tanıtmaya hazırlanıyor. Pazar günü yapılacak olan resmi tanıtımda, G6'nın 3 farklı renk seçeneği ile geleceği ortaya çıktı.
 • Apple Artık Garanti Hizmeti Verecek!

  Apple Artık Garanti Hizmeti Verecek!

  Apple, garanti kapsamında olan cihazlara, servis dışında parça değişikliği yapıldığı zaman garanti hizmeti vermiyordu. Ancak yeni gelen bilgilere göre Apple, garanti kapsamı şartlarını biraz esnetecek.
 • LG G6, Tasarımı İle Tam Puan Aldı!

  LG G6, Tasarımı İle Tam Puan Aldı!

  LG'nin yeni amiral gemisi G6 dayanıklılığı ve ergonomisi ünlü endüstriyel tasarımcı Torsten Valeur’dan tam puan aldı. Detaylar haberimizde...
 • Nokia 3310 Fiyatı Netleşti!

  Nokia 3310 Fiyatı Netleşti!

  Nokia'nın efsane telefonu 3310 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Telefonun tanıtım tarihi netleşti. Peki fiyatı ne kadar olacak? Detaylar haberimizde!
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama