Tabletinizi fotoğraf makinesine çevirin

Tabletinizin çektiği fotoğraflardan tatmin olmuyor musunuz? Sony'nin bu lensleri sayesinde tabletinizi, fotoğraf makinesine çevirin ve fotoğraf çekmeyi daha zevkli bir hale getirin.
01 Şubat 2014 11:52
Tabletinizi fotoğraf makinesine çevirin
Android ve iOS için geliştirmiş olduğu QX serisi harici lensleri geçtiğimiz yıl tanıtan Sony, bu lensleri ilk etapta telefonlara bağlamak için aparatları satışa sunmuştu. Xperia serisi telefonlar ile uyumlu olan bu aparata bugün bir yenisi daha eklendi.Tabletten fotoğraf çeken kullanıcıları unutmayan Sony, Xperia Tablet Z için SPA-TA1 isimli yeni aparatını tanıttı.
 
 
QX serisi lenslerin kolayca bağlandığı bu aparat ilk olarak Japonya'da satışa sunulacak. Nisan ayının ortalarına doğru 36 Dolar fiyat etiketiyle yer alacak olan aparat, Japonya'dan sonra Amerika ve Avrupa mağazalarındaki yerini alacak.Şimdilik iPad uyumluluğu yok Xperia Tablet Z için geliştirilen QX10 ve daha fazla seçenek sunan QX100 lensleri ile uyumlu olan bu aparatın, Apple'ın tabletleri ile uyumlu olan bir sürümünün olup olmayacağı merak ediliyor.
 
Bakalım Sony bu hamlesi ile tabletten fotoğraf çeken kullanıcıların gönlünü kazanabilecek mi?
donanimhaber
Etiketler : Android , Apple , iOS , iPad , Sony , tablet , Xperia Z
890804
Bu haberler ilginizi çekebilir