• Anasayfa
  • Oyun
  • Syberia II Çok Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Syberia II Çok Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

EA iki yeni oyunu çok kısa bir süreliğine ücretsiz sunuyor. Syberia II ve Theme Hospital. Kısa süreliğine ücretsiz olan bu oyunları kaçırmayın!
08 Mart 2017 17:33
Syberia II Çok Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!
EA Origin'in 2016 yılına kadar On the House tanıtımından sonra oyunların geri dönüş hızında uyuşukluk yaşadık, sonrasında On the House ile Mass Effect 2'yi ücretsiz verdi. Bu olaydan henüz iki ay sonra iki yeni ücretsiz oyun geldi. Ancak bu sefer bölgeye göre iki farklı oyun sunuluyor. Bu oyunlar Syberia II ve ve Theme Hospital.
 
 
Syberia II, PC, PlayStation 2 ve Xbox için 2004 yılında piyasaya çıkmıştı. Oyun hem Metacritic (% 82) hem de GameRankings (% 82.38) tarafından toplanan yakın sonuçlar ile oldukça olumlu değerlendirmeler elde etmişti. 
 
          Sistem Gereksinimleri
 
İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
 
İşlemci: 1.5GHz işlemci
 
GPU: 128MB RAM'e sahip DirectX uyumlu grafik kartı (DirectX 9)
 
RAM: 512MB
 
Sabit disk alanı: 1.5GB HDD
 
 
Syberia II, bölgenizde Origin aracılığıyla temin edilemiyorsa, Theme Hospital'ı ücretsiz alabileceksiniz. Oyun aslında 1997'de PC için piyasaya sürüldü daha sonra 1998'de PlayStation, 2008'de PlayStation 3 ve PlayStation Portable da dahil olmak üzere daha sonraki yıllarda çeşitli konsollar için çıktı. GameRankings'ten ortalama %73'lük bir skor elde ederken eleştirmenlerden olumlu eleştiriler almayı başarmıştı.
 
          Sistem Gereksinimleri
 
İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
 
İşlemci: 1.8GHz işlemci
 
GPU: DirectX 7 ile uyumlu 3B ekran kartı (DirectX 9 önerilir)
 
RAM: 512MB
 
Sabit disk alanı: 2GB HDD
 
 
 
teknolojioku
18100
Bu haberler ilginizi çekebilir