Swarm'a Yeni Özellikler Geldi

Swarm, güncelleme alarak yeni özelliklere kavuştu. İşte Swarm'a 3.0 ile gelen tüm yeni özellikler ...
21 Ağustos 2015 15:10
Swarma Yeni Özellikler Geldi
Yer bildirim (check-in) uygulaması olarak tanıdığımız Foursquare, 2014 yılının Mayıs ayında yer bildirim özelliğini Swarm isimli uygulamasına devretmişti. Yer bildirim özelliğini devrettikten sonra sadece yeni yerler keşfetme odaklı bir platform haline dönüşen Foursquare, güncellemeler ile çiçeği burnunda uygulaması Swarm'a hızlı bir şekilde yeni özellikler eklemeye başlamıştı.
 
Geçtiğimiz Haziran ayında büyük çaplı bir güncelleme alarak Mayor sistemine yeniden kavuşan Swarm, uzun bir sürenin ardından bugün bir güncelleme daha aldı. Sürüm 3.0'a yükselen Swarm uygulamasına; Lider sıralaması, arkadaş bulma bölümü ve şimdi burada özellikleri eklendi.
 
 
Swarm lider sıralaması özelliği Check-in yaptıkça size jeton veriyor. Kazanacağınız jetonlar arkadaş listenizdeki yer bildirim yaparak puan toplayan kişilere göre değişiyor. Yeni arkadaş bulma bölümünde, yakınınızda yer bildirimi yapan ve dünya çapında yer bildirimi yapan arkadaşlarınız farklı sekmelerde görüntülenebiliyor. Şimdi burada özelliği ile yer bildirimi yaptığınızda o mekanda kimlerin bulunduğunu kolayca görüntülemenizi sağlıyor.
 
Swarm uygulamasını App Store veya Google Play Store'dan güncelleyerek yeni özellikleri kullanabilirsiniz.
shiftdelete
253311
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Snapchatten Özel Hikayeler Modu!

  Snapchat'ten Özel Hikayeler Modu!

  Snapchat, yeniliklere devam ediyor. Şimdi ise kullanıcılarına yeni özelliliği olan "özel hikayeler" modunu tanıttı. İşte ayrıntıları...
 • Messenger, Yeni Güncellemeye Kavuştu!

  Messenger, Yeni Güncellemeye Kavuştu!

  Facebook Messenger'a yeni birgüncelleme geldi. İşte yeni güncelleme ile gelen değişiklikler...
 • Snapchatten Bir yenilik Daha!

  Snapchat'ten Bir yenilik Daha!

  Instagram'ın Snapchat'ten kopyaladığı özelliklerini son zamanlarda duymaya başlamıştık. Ancak bu sefer Snapchat'ten beklenmedik bir hamle geldi ve Snapchat, Instagram'ın özelliğini kopyaladı!
 • Facebook Yorumlara Yenilik Geliyor!

  Facebook Yorumlara Yenilik Geliyor!

  Facebook, yeniliklere doymuyor. Facebook, Messenger'a eklemiş olduğu duygu ifadelerini şimdi de yorumlara eklemeye hazırlanıyor. Beğen butonunun alternatifi olan ifadeler hızla yayılıyor.
 • Twitterda Canlı Yayın Dönemi!

  Twitter'da Canlı Yayın Dönemi!

  En popüler sosyal medya platformlarından biri olan Twitter'a yeni bir özellik daha geliyor. Yeni özellik ile artık 7/24 canlı yayın yapılacak!
 • Whatsapp Güncellemesi Türkiyede!

  Whatsapp Güncellemesi Türkiye'de!

  Sosyal medya platformun en popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp'ın güncellemesi Türkiye'de yayınlandı. Yeni güncelleme ile artık Siri, mesajlarınızı isterseniz sesli okuyabilecek.
 • Twitterda Emoji Dönemi!

  Twitter'da Emoji Dönemi!

  Emojiler, artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Öyle ki duygu ve düşüncelerimizi ifade ederken emoji kullanmaktan vazgeçemiyoruz. Twitter'da artık aramalarda emoji kullanılabilecek.
 • Facebook Messenger Lite Arık Türkiyede Kullanımda!

  Facebook Messenger Lite Arık Türkiye'de Kullanımda!

  Facebook'un Messenger Lite artık Türkiye'de. Merakla bekleyenler için Android platformuna özel olan Messenger Lite uygulaması bugün Türkiye'de kullanıma sunuldu.
En Çok Okunan Haberler
 • Galaxy S9dan Haber Var!Galaxy S9'dan Haber Var!
  Samsung'un Galaxy serisinin bir sonraki amiral gemisi Galaxy S9 hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Yeni bilgilere göre Galaxy S9 oldukça iddialı…
 • iPhone 9 Haberleri Gelmeye Başladı!iPhone 9 Haberleri Gelmeye Başladı!
  Apple'ın sonraki amiral gemisi iPhone 9 hakkında haberler gelmeye başladı. işte iPhone 9 üretimi ile ilgili ilk gelen bilgiler...
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama