Swarm'a Yeni Özellikler Geldi

Swarm, güncelleme alarak yeni özelliklere kavuştu. İşte Swarm'a 3.0 ile gelen tüm yeni özellikler ...
21 Ağustos 2015 15:10
Swarma Yeni Özellikler Geldi
Yer bildirim (check-in) uygulaması olarak tanıdığımız Foursquare, 2014 yılının Mayıs ayında yer bildirim özelliğini Swarm isimli uygulamasına devretmişti. Yer bildirim özelliğini devrettikten sonra sadece yeni yerler keşfetme odaklı bir platform haline dönüşen Foursquare, güncellemeler ile çiçeği burnunda uygulaması Swarm'a hızlı bir şekilde yeni özellikler eklemeye başlamıştı.
 
Geçtiğimiz Haziran ayında büyük çaplı bir güncelleme alarak Mayor sistemine yeniden kavuşan Swarm, uzun bir sürenin ardından bugün bir güncelleme daha aldı. Sürüm 3.0'a yükselen Swarm uygulamasına; Lider sıralaması, arkadaş bulma bölümü ve şimdi burada özellikleri eklendi.
 
 
Swarm lider sıralaması özelliği Check-in yaptıkça size jeton veriyor. Kazanacağınız jetonlar arkadaş listenizdeki yer bildirim yaparak puan toplayan kişilere göre değişiyor. Yeni arkadaş bulma bölümünde, yakınınızda yer bildirimi yapan ve dünya çapında yer bildirimi yapan arkadaşlarınız farklı sekmelerde görüntülenebiliyor. Şimdi burada özelliği ile yer bildirimi yaptığınızda o mekanda kimlerin bulunduğunu kolayca görüntülemenizi sağlıyor.
 
Swarm uygulamasını App Store veya Google Play Store'dan güncelleyerek yeni özellikleri kullanabilirsiniz.
shiftdelete
718534
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Facebooktaki Hikayeler Özelliğine Yeni Özellikler!

  Facebook'taki Hikayeler Özelliğine Yeni Özellikler!

  Facebook'taki hikayeler özelliği yeni özelliklerine kavuştu. Facebook'un Snapchat'e karşı yaptığı bu hamle bakalım beğenilecek mi?
 • Instagramdan Restoranlarda Rezervasyon!

  Instagram'dan Restoranlarda Rezervasyon!

  Instagram artık sadece fotoğrafların paylaşıldığı alan olmaktan çıkıp, bambaşka bir platforma dönüştü. Şimdi de Instagram'da rezervasyon dönemi başlıyor.
 • Messenger Day Çıktı!

  Messenger Day Çıktı!

  Facebook'un bir süre önce denemeye başladığı Snapchat Hikayeler benzeri yeni denemesi olan Facebook Messenger Day, bugünden itibaren kullanılmaya başlanacak.
 • Facebook, Sanal Gerçeklik Uygulaması 360 Duyurdu!

  Facebook, Sanal Gerçeklik Uygulaması 360 Duyurdu!

  Sanal gerçekliğe büyük yatırımlar yapan Facebook, Facebook 360 adındaki ilk sanal gerçeklik uygulamasını duyurdu. İşte ayrıntıları...
 • Twitter Uygulamasına Yeni Özellik!

  Twitter Uygulamasına Yeni Özellik!

  Twitter, iOS cihazları için uygulamasını, kullanıcıların iPhone veya iPad’de kullandığı depolama alanı miktarında daha fazla kontrole sahip olmasını sağlayan küçük ama önemli bir özelliği ekleyerek bugün 6.73.1 sürümüne yükseltti.
 • WhatsApp "Durum" Geri Geliyor!

  WhatsApp "Durum" Geri Geliyor!

  En popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp, durum özelliğini geçtiğimiz günlerde kaldırmıştı. Görünen o ki durum özelliği geri gelecek!
 • Facebooka Dislike İşareti Geldi!

  Facebook'a Dislike İşareti Geldi!

  Facebook, kullanıcılarını sevindirecek bir haber verdi. Peki Facebook, uzun süredir konuşulan bu özelliği ne zaman kullanıma sunacak?
 • Facebooka Yeni Özellik Geliyor!

  Facebook'a Yeni Özellik Geliyor!

  Facebook, yeni uygulamasını çıkarmaya hazırlanıyor. City Guides, adı verilen bu uygulama, adından söz ettirecek gibi görünüyor.
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama