Swarm'a Yeni Özellikler Geldi

Swarm, güncelleme alarak yeni özelliklere kavuştu. İşte Swarm'a 3.0 ile gelen tüm yeni özellikler ...
21 Ağustos 2015 15:10
Swarma Yeni Özellikler Geldi
Yer bildirim (check-in) uygulaması olarak tanıdığımız Foursquare, 2014 yılının Mayıs ayında yer bildirim özelliğini Swarm isimli uygulamasına devretmişti. Yer bildirim özelliğini devrettikten sonra sadece yeni yerler keşfetme odaklı bir platform haline dönüşen Foursquare, güncellemeler ile çiçeği burnunda uygulaması Swarm'a hızlı bir şekilde yeni özellikler eklemeye başlamıştı.
 
Geçtiğimiz Haziran ayında büyük çaplı bir güncelleme alarak Mayor sistemine yeniden kavuşan Swarm, uzun bir sürenin ardından bugün bir güncelleme daha aldı. Sürüm 3.0'a yükselen Swarm uygulamasına; Lider sıralaması, arkadaş bulma bölümü ve şimdi burada özellikleri eklendi.
 
 
Swarm lider sıralaması özelliği Check-in yaptıkça size jeton veriyor. Kazanacağınız jetonlar arkadaş listenizdeki yer bildirim yaparak puan toplayan kişilere göre değişiyor. Yeni arkadaş bulma bölümünde, yakınınızda yer bildirimi yapan ve dünya çapında yer bildirimi yapan arkadaşlarınız farklı sekmelerde görüntülenebiliyor. Şimdi burada özelliği ile yer bildirimi yaptığınızda o mekanda kimlerin bulunduğunu kolayca görüntülemenizi sağlıyor.
 
Swarm uygulamasını App Store veya Google Play Store'dan güncelleyerek yeni özellikleri kullanabilirsiniz.
shiftdelete
698424
Bu haberler ilginizi çekebilir