Surface Book 2'yi Bekleyenlere Kötü Haber!

Microsoft'un dizüstü bilgisayarı Surface Book 2'yi bekleyenlere kötü haber geldi. Surface Book 2 Nisan ayında tanıtılacaktı. Fakat Surface Book 2 çıkmayabilir.
28 Mart 2017 12:22
Surface Book 2yi Bekleyenlere Kötü Haber!
Bundan bir süre önce isimsiz kaynaklar Microsoft'un Surface Book 2 adlı dizüstü bilgisayar üzerinde çalışmaya çoktan başladığını iddia etmişti. İddialara göre Microsoft, Surface Book 2'yi Nisan ayı başına kadar tanıtmış olacaktı.
 
Surface Book 2 ne zaman gelecek?
 
Bugün ortaya atılan iddialar ise Microsoft'un böyle bir planı olmadığı yönünde. Microsoft'un cihaz üzerinde çalışmalarını sürdürdüğü ama Nisan ayı başına kadar tanıtılmaya hazır hale gelmeyeceği belirtiliyor.
 
 
Microsoft'un bahsi geçen etkinliği yine de düzenleyeceğini ama bu etkinlikte daha önce söylendiği üzere Surface Book 2'nin tanıtılmayacağını da belirtmemiz gerek. Görünüşe göre Microsoft, bu etkinlikte Surface Pro 5 ile boy gösterecek. Tabii etkinliği yalnızca windows 10 güncellemesini tanıtmak amacıyla kullanmazlarsa.
 
Son olarak Surface Book 2'nin 2'si 1 arada tasarımından vazgeçilerek standart bir dizüstü bilgisayar olarak satışa sunulacağının söylentiler arasında olduğunu da belirtelim.
 
 
 
shiftdelete
803405
Bu haberler ilginizi çekebilir