Super Mario Run, En Çok İndirilen Oyun Oldu!

Google, Mart ayı Play Store verilerini açıkladı. Mart ayında Play Store'a dahil olan Super Mario Run, zirveyi kimseye bırakmadı. İşte Mart ayının en çok indirilen 3 oyunu...
09 Nisan 2017 13:35
Super Mario Run, En Çok İndirilen Oyun Oldu!
Nintendo, Apple ile yürüttüğü ortak çalışmalar sonucunda ilk mobil oyunu olan Super Mario Run'ı, iPhone 7 lansmanında yapılan duyuru sonrasında 15 Aralık 2016 tarihinde iOS kullanıcıları ile buluşturdu.
 
Mario hayranı Android kullanıcılarından gelen talepleri göz ardı edemeyen Nintendo, Super Mario Run oyununu geçtiğimiz ay Play Store'da yayınladı.
 
Mart ayına ilişkin Play Store verilerinin yayınlaması ile birlikte, Super Mario Run'ın Android platformunda gösterdiği performans ortaya çıktı.
 
Mart ayında en çok indirilen oyun: Super Mario Run!
 
Google tarafından yayınlanan verilere göre Mart ayında Play Store'da yeni yayınlanan oyunlarda en çok indirilen Super Mario Run oldu. 
 
iOS'ta yayınlandığı ilk ay 50 milyon kez indirilen oyun, henüz Play Store'da bu rakama ulaşamadı.
 
 
En çok indirilen yeni oyunlar sıralamasında Super Mario'yu ikinci sırada Power Ranger: Legacy Wars takip ederken, üçüncü sırasıda ise Dice With Ellen yer aldı.
 
Google'ın önümüzdeki aylarda yayınlayacağı veriler ile, Super Mario'nun bu başarısını ne kadar sürdüreceğini hep birlikte görmüş olacağız.
 
shiftdelete
405113
Bu haberler ilginizi çekebilir