• Anasayfa
  • Oyun
  • Street Fighter 5'in Yeni Görselleri Ve Tanıtım Videosu

Street Fighter 5'in Yeni Görselleri Ve Tanıtım Videosu

PlayStation 4 ve PC'ye özel olarak geliştirilen Street Fighter 5 için yeni bir video ve bir dizi görsel yayınlandı. İşte detaylar...
20 Mayıs 2015 18:45
Street Fighter 5in Yeni Görselleri Ve Tanıtım Videosu
Dövüş oyunu denildiğinde Mortal Kombat ile birlikte akla gelen ilk isimlerden biri olan Street Fighter serisinin yeni oyunu geçtiğimiz senenin sonunda duyurulmuştu.
 
 
2014'te Spike Video Game Awards etkinliğinde gerçekleştirdiği sunumla Street Fighter 5'i duyuran Capcom, oyunun yalnızca PlayStation 4 ve PC için geliştirildiğini açıklamıştı. 2016'nın sonbahar aylarında satışa sunulması beklenen oyunla ilgili yeni bir video daha yayınlandı.
 
 
Street Fighter dünyasının önemli karakterlerinden biri olan M. Bison'un ön plana çıktığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.
 

 
Street Fighter serisinin kendine has önemli bir fan kitlesi bulunsa da son jenerasyon dövüş oyunlarına baktığımızda Mortal Kombat'ın daha başarılı bir çizgi yakaladığını söylemek mümkün. NetherRealms'in son iki Mortal Kombat yapımında oyunculara sunduğu hikayesel anlatıma eşlik eden dövüşler oyunu biraz daha sürükleyici bir hale sokmuştu. Belki artık Capcom'un da Street Fighter serilerinde benimsediği bu tekdüze dövüş olayını artık geride bırakması gerekiyordur.
 
shiftdelete
854184
Bu haberler ilginizi çekebilir