Steve Jobs'un Sesiyle iPhone 8’in Yeni Videosu!

Belkide bugüne kadar en etkileyici iPhone 8 videosu yayımlandı. Steve Jobs'un ilham verici sözlerinin de yer aldığı iPhone 8 videosu, hem etkileyici hem de duygusal.
08 Mart 2017 15:18
Steve Jobsun Sesiyle iPhone 8in Yeni Videosu!
Herkes iPhone 8’in nasıl olacağını merak ediyor. iPhone, Apple'ın kuşkusuz en popüler cihazı. Teknoloji ile yaratıcılığın birleştiği bu cihaz; belki de günümüz akıllı telefon piyasasının bu boyutlara ulaşmasının da nedeni. Hele ki hala bir çok markanın, iPhone’un tasarımına benzer ürünler çıkardığı düşünüldüğünde!
 
Ünlü Apple blogu EverthingApplePro’da yeni yayınlanan bir videoda; iPhone 8’in nasıl olacağına dair animasyonlu bir konsept tasarımı mevcut. Fona, Steve Jobs’un iPhone’u tanıttığı konuşmalardan derlenmiş ve telefonu üretirlerken hangi ilke ve fikirlerden etkilendiğine dair ilham verici sözleri konulmuş. Bu yıl iPhone’un 10. yılı olduğu düşünüldüğünde, videonun başlığından da anlaşılacağı üzere bu 10. yıla armağan olarak yapılmış. iPhone 8’in de bu kurucu ilkelere geri dönüş yapan bir tasarımla karşımızda olması bekleniyor.
 
Jobs’un derlenen sözlerinden bazıları: “Bu 2.5 yıl boyunca beklediğim bir gündü. Ara sıra, her şeyi değiştirecek devrimci bir ürün piyasaya çıkar. Yapmak istediğimiz, süper kolay ve her akıllı telefondan daha akıllı bir ürün yapmak. Biz dev bir ekrana sahip bir cihaz yapmak istiyoruz. Kullanıcılarımız her şeye basit bir düğmeye tıklayarak erişebilmeli.
 

EN UCUZ İPHONE FİYATLARI İNCEHESAP.COM'DA...

 

webtekno
910884
Bu haberler ilginizi çekebilir