StarCraft Artık Ücretsiz!

Blizzard, 20 yıllık klasiği olan StarCraft'ı tamamen ücretsiz yaptı. Blizzard, StarCraft ve Brood War genişleme paketini hem PC hem de Mac platformları için ücretsiz olarak yayımladı. İşte ayrıntıları...
19 Nisan 2017 17:55
StarCraft Artık Ücretsiz!
Blizzard, yaklaşık 20 yaşındaki klasiği StarCraft’ı bundan böyle oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunuyor. İşte, bu harika gelişmenin detayları.
 
StarCraft ve Brood War genişleme paketini ücretsiz indirin!
 
Blizzard, 1998 yılında piyasaya sürdüğü StarCraft ve Brood War genişleme paketini hem PC hem de Mac platformları için ücretsiz olarak yayımladı. Oyunun ve genişleme paketinin şimdiye kadar 10-15 dolarlık fiyatlarla satıldığını not olarak düşelim.
 
 
Şirket, bu olanağı oyunun anti-cheat sistemini geliştirmek için kullanmakta olduklarını belirtiyor. Ayrıca Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 için geliştirilmiş uyumluluk sağlanırken oyunda uzun süredir bulunan hatalar da düzeltilmiş.
 
Öte yandan orijinal oyun ücretsiz olarak sunulmaya başladı ancak oyunun daha iyi grafik ve sesler ile sunulacak yeniden düzenlenmiş bir sürümü de önümüzdeki aylarda satışa sunulacak.
 
 
shiftdelete
Etiketler : Blizzard , Oyun , StarCraft
46173
Bu haberler ilginizi çekebilir