Star Wars'un Yeni Oyunları Geliyor!

Star Wars'un yeni oyunları çıkacak. Electronic Arts, ABD'de düzenecek Star Wars Celebration etkinliğinde Star Wars oyunlarını tanıtacağını açıkladı.
03 Mart 2017 10:46
Star Warsun Yeni Oyunları Geliyor!
Electronic Arts, Battlefield ve Mirror's Edge serisinin geliştiricisi DICE tarafından geliştirilen Multiplayer odaklı Star Wars: Battlefront'un başarısının ardından Star Wars oyunlarına devam etme kararı almıştı.
 
 
Bir yandan hikaye modunu da içeren Star Wars: Battlefront 2'nin yakın zamanda duyurulup piyasadaki yerini alması beklenirken, eski Call of Duty yapımcılarından oluşan ekip olan ve aynı zamanda Titanfall oyunlarını geliştiren Respawn Entertainment'te Star Wars evreninde geçen ayrı bir oyun geliştirdiklerini duyurmuştu.
 
 
Electronic Arts, ABD'nin Orlando/Florida eyaletinde, 13 ve 16 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Orange County Convention Center'da gerçekleşecek olan Star Wars Celebration etkinliğinde yeni Star Wars oyunlarını tanıtacak.
 
 
Bu etkinlikte yeni Star Wars Battlefront oyunu, diğer mobil oyunlar, Respawn'ın geliştirdiği Star Wars oyunu ile Dead Space serisi ile Battlefield: Hardline'ı geliştiren Visceral Games'in geliştirdiği yeni Star Wars oyunun duyurulması bekleniyor.
 
Yani yakın zamanda ve senelerde bizi üç yeni Star Wars oyunu bekliyor olacak.
 
Ayrıca bu etkinlik boyunca serinin sekizinci filmi olan Star Wars: The Last Jedi ile ilgili diğer bilgilerin de gelmesi bekleniyor.
 
shiftdelete
77627
Bu haberler ilginizi çekebilir